• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Громадська Рада обговорила зміни до Статуту Покровської громади

eye

1077

16.11.2021 16:22

Новини громад

img

У Покровську триває робота над розробкою головного документу громади. За словами голови Громадської Ради Михайла Кірсанова, ініціативна група консультативно-дорадчого органу опрацювала основні розділи Статуту та підготувала низку зауважень та пропозицій.

 

«Сьогодні ми обговорили наше бачення проєкту. Зокрема, звернули увагу на визначення термінів та понять. Найбільше наголосили на участі громадськості в здійснені своїх повноважень, народовладді та керуванні справами міста. Це перша подібна зустріч. Сподіваюсь, наші напрацювання будуть розглянуті», - зауважив Михайло Кірсанов. 

 

Крім представників Громадської Ради участь у заході взяла керівниця юридичного відділу міської ради Вікторія Пишна, яка зазначила, що у Статуті чітко прописано механізми взаємодії влади й громадськості та вирішення проблемних питань місцевого значення: «Документ чітко регламентує права та обов`язки членів територіальної громади, містить дані про символіку і традиції, визначає порядок святкування визначних дат та подій Покровської ТГ, присвоєння почесних відзнак та нагороджень. Статут розміщено на офіційному сайті Покровської міської ради, тож кожен бажаючий може ознайомитись з його розділами та внести свої зауваження. Ми прислухаємось до думки громадськості». 

 

Вже завтра свої попередні напрацювання представники Громадської Ради запропонують на розгляд спеціальній робочій групі. Наполягають активісти й на проведенні громадських слухань щодо внесення змін до Статуту територіальної громади. І лише після широкого та публічного ознайомлення мешканців з документом, його може бути винесено на сесію міської ради.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію