• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

17 штрафів за порушення правил благоустрою. Рішення адмінкомісії

eye

717

16.11.2021 14:20

RSS

img

Сьогодні відбулося чергове  засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради. На розгляд було винесено 19 адмінпротоколів, з яких 17 стосувалися порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою населених пунктів.

«Засідання адмінкомісії проходять щотижня. Кожного разу ми розглядаємо 15-30 адмінпротоколів. Традиційно, більша їх частина стосується паління сухого листя та гілок, а також викидання негабаритного сміття. Протоколи складаються відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - зазначив завідувач сектором з питань безпеки та протидії корупції Олег Коломійцев. 

Дослідивши матеріали справ, врахувавши характер, обставини вчинених правопорушень та пояснення винних осіб, члени комісії призначають мінімальний штрафі у сумі 340 гривень. 

Разом з тим було прийняте рішення звернутися до очільників старостинських округів з проханням ще раз нагадати жителям, що до кінця листопада можна виставляти сухе листя та гілля понад встановлені норми вивезення сміття. 

Ще два адмінпротоколи, які розглянули сьогодні, стосувалися батьків, які своєчасно не зареєстрували своїх дітей в органах РАЦСу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію