• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Керівники міста разом з депутатами проінспектували хід ремонту ЗОШ №6

eye

1208

15.11.2021 18:24

Новини громад

img

У Покровську триває реконструкція освітнього закладу №6, що у селищі Динасового заводу. Обсяги й якість вже виконаних робіт та старт чергового етапу оцінили керівники міста разом з депутатами під час виїзного комісійного обстеження. 

За словами виконроба, на сьогодні вже на 80% виконані роботи із укріплення фундаменту та на 20% - утеплення та монтаж фасаду. До будівлі підведені усі необхідні комунікації, на черзі – роботи з монтажу системи опалення. 

«Проєкт ще 2016 року. Коли ми прийшли, були вже проведені всі тендерні процедури, укладені контракти та визначені підрядники. Почали працювати – бачимо, тут тріщина. Багато років не було вимощення, системи водовідведення. Торкнулись фундаменту, з`ясували, що його треба укріплювати. Як наслідок – весь проєкт треба переробляти. Питань багато і з`явились вони не за один рік. І всі ці нюанси відтерміновували здачу об`єкту», - зазначив заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

12

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

38

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

84

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію