«Велике будівництво»: реконструйовано обласний соціальний центр матері та дитини у Дружківці

15.11.2021 10:23

Будівлю, де розташований Донецький обласний соціальний центр матері та дитини, реконструйовано у Дружківці в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Тут  також знаходяться комунальні заклади  «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги».

В рамках «Великого будівництва» було проведено капітальний ремонт кімнат для клієнтів, кабінетів працівників, створено систему вентиляції, відремонтовано системи теплопостачання, водопостачання та водовідведення, систему пожежного захисту. На прилеглій території улаштували зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики.