• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-жовтень 2021 року

eye

209

15.11.2021 09:46

RSS

img

10 листопада 2021 року заступниця директора Покровського міського центру зайнятості Донецької області Наталія Воробйова провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-жовтня 2021 року».

Протягом 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 1777 осіб, з яких 114 - мають додаткові гарантії при працевлаштуванні. Станом на 1 листопада кількість зареєстрованих безробітних складала 305 осіб.

«Головним пріоритетом служби зайнятості є працевлаштування безробітних. З початку року за допомогою нашого центру знайшли роботу 1206 осіб, з яких 45 працевлаштованих інвалідів, та 183 особи мають додаткові гарантії у працевлаштуванні», - розпочала заступниця директора Покровського міського центру зайнятості Наталя Воробйова.

За рахунок служби зайнятості може здійснюватись підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за професіями: «манікюрник», «кухар», «швачка», «озеленювач», «овочівник», «касир торгівельного залу», «токар», «слюсар» та за іншими професіями, які користуються попитом серед роботодавців. За звітний період послугою з профнавчання вже скористались 242 особи, з яких 2 особи має статус учасника АТО та 9 – внутрішньо переміщені особи, в тому числі особи, які проходили стажування на підприємствах.

Також, під час заходу було проінформовано про те , що мешканці Покровського району, які мають професійну-технічну чи вищу освіту та не зареєстровані у службі зайнятості як безробітний, можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер та підвищити свій професійний рівень. 

Роботодавців проінформували щодо впровадженої за підтримки Державної служби зайнятості Дуальної форми здобуття освіти - яка передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, як правило, на основі договору у співвідношенні 30 на 70 відсотків.

Як і раніше, безробітні особи залучаються до оплачуваних громадських робіт та робіт тимчасового характеру. За звітний період до громадських робіт, які під час карантину 100 відсотково фінансуються за рахунок роботодавців,було залучено 187 осіб.

Одним з напрямів в роботі Покровського МЦЗ Донецької області є оплачувані громадські роботи та роботи тимчасового характеру. За 2021 рік до громадських робіт, які під час карантину на 100% фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 176 осіб. 

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже широка поінформованість громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як наслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію