Як працює вакцина від COVID-19

13.11.2021 16:06

Вакцини від COVID-19 містять нейтралізовану частинку або цілий “вбитий” вірус. Коли її вводять в організм, вона знайомить нашу імунну систему зі збудником хвороби та вчить її виробляти антитіла та відповідні клітини для боротьби з захворюванням.

Якщо цей збудник, тобто вірус, потрапить в організм, навчена імунна система швидко визначить та знищить його, не допустивши масштабного розвитку хвороби.

Детальніше, як працюють вакцини від COVID-19, дивіться у відео @Червоний Хрест України.