У селищі динасового заводу провели толоку та висадили декоративні рослини

12.11.2021 19:56

Сьогодні поряд із психоневрологічним інтернатом у селищі динзаводу Покровська відбувся суботник, у ході якого було висаджено 500 кущів магонії та 10 саджанців горіхів.

В озелененні взяли участь Покровський міський голова Руслан Требушкін, представники комітету самоорганізації населення, громадських організацій та депутати міської ради.
Усі разом прибирали галявину, яка протягом багатьох років стояла порожньою. Відтепер її прикрашатимуть вічнозелені кущі та горіхові дерева.