• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Порядок у громаді. За сприяння депутата жителям приватного сектору встановлять бордюри

eye

1220

11.11.2021 13:31

RSS

img

На одному з особистих прийомів депутата Покровської міської ради від партії «Порядок» Сергія Моісеєнка мешканці вулиць 1 Травня та Маршала Москаленка озвучили проблему щодо постійного підтоплення будинків через збір талої та дощової води. І сьогодні це питання вирішено. 

«У вересні до мене звернувся квартальний західної частини міста з проханням встановити вздовж дороги по вулиці Перше Травня бордюри. Вони зупинять потік води, яка у період рясних дощів та відлиги затоплює близько 10 приватних будинків, і виведуть її у зливову каналізацію», - розповів Сергій Моісеєнко. 

Швидко вирішити це питання депутату допомогли керівники комунальних установ міста, які надали будівельний матеріал та спецтехніку. 

На прохання місцевих мешканців усього буде встановлено 70 метрів бордюр. 

«Впродовж 6 років ми намагались вирішити цю проблему. У нас низина. Як тільки дощ, так і води по пояс. Ні пройти ні проїхати. А цією дорогою діти йдуть до школи. Ми дуже вдячні Сергію Моісеєнку, який, до того ж допоміг нам розв'язати питання з низькою напругою електроенергії», - зазначив квартальний вулиць 1 Травня та Маршала Москаленка Микола Костенко. 

За словами чоловіка, напруга коливалась від 140 до 120 В. Рахунки за електроенергію сягали до 1000 грн. А після втручання депутата – напруга нормалізувалась і значно зменшились витрати. 

«Добре, що нам, депутатам, йдуть на зустріч і комунальники, і представники ДТЕК. Ми працюємо на один результат – поліпшити життя мешканців нашої громади та допомогти у вирішенні проблемних питань», - підсумував депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Сергій Моісеєнко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

6

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

16

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

49

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію