• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Порядок у громаді. За сприяння депутата жителям приватного сектору встановлять бордюри

eye

1076

11.11.2021 13:31

RSS

img

На одному з особистих прийомів депутата Покровської міської ради від партії «Порядок» Сергія Моісеєнка мешканці вулиць 1 Травня та Маршала Москаленка озвучили проблему щодо постійного підтоплення будинків через збір талої та дощової води. І сьогодні це питання вирішено. 

«У вересні до мене звернувся квартальний західної частини міста з проханням встановити вздовж дороги по вулиці Перше Травня бордюри. Вони зупинять потік води, яка у період рясних дощів та відлиги затоплює близько 10 приватних будинків, і виведуть її у зливову каналізацію», - розповів Сергій Моісеєнко. 

Швидко вирішити це питання депутату допомогли керівники комунальних установ міста, які надали будівельний матеріал та спецтехніку. 

На прохання місцевих мешканців усього буде встановлено 70 метрів бордюр. 

«Впродовж 6 років ми намагались вирішити цю проблему. У нас низина. Як тільки дощ, так і води по пояс. Ні пройти ні проїхати. А цією дорогою діти йдуть до школи. Ми дуже вдячні Сергію Моісеєнку, який, до того ж допоміг нам розв'язати питання з низькою напругою електроенергії», - зазначив квартальний вулиць 1 Травня та Маршала Москаленка Микола Костенко. 

За словами чоловіка, напруга коливалась від 140 до 120 В. Рахунки за електроенергію сягали до 1000 грн. А після втручання депутата – напруга нормалізувалась і значно зменшились витрати. 

«Добре, що нам, депутатам, йдуть на зустріч і комунальники, і представники ДТЕК. Ми працюємо на один результат – поліпшити життя мешканців нашої громади та допомогти у вирішенні проблемних питань», - підсумував депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Сергій Моісеєнко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію