• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

7 квартир у Покровську отримають внутрішньо переміщені особи для тимчасового проживання

eye

952

10.11.2021 17:39

RSS

img

Проєкт щодо зарахування 7 квартир до житлового фонду Покровської міської територіальної громади ухвалила для розгляду депутатів постійна комісія з питань ЖКГ, благоустрою та інженерної інфраструктури. 

Оселі вже відремонтовані і будуть надаватися для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам. 

Ще 8 таких квартир планується придбати до кінця року. Як зазначив начальник житлово-комунального відділу Покровської міської ради Дмитро Візенков, кошти на це виділяються з державного та міського бюджетів. 

«Включення 7 квартир до фонду житла для тимчасового проживання ВПО на найближчій сесії міської ради дасть можливість своєчасно провести засідання житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб, на якій будуть розподілені квартири та підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету, необхідний для вручення ордерів та ключів від помешкань», - пояснив Дмитро Візенков.

На початку грудня у нашій громаді очікують почесну гостю – віцепрем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірину Верещук. Вона і вручатиме ключі від квартир внутрішньо переміщеним громадянам. 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

9

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

44

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ЦВК закликала не визнавати результати псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях України

Центральна виборча комісія України ухвалила постанову, якою підкреслила нікчемність псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях України та закликала не визнавати їхні результати.

eye

26

Новини

27 вересня 2023 16:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію