• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

7 квартир у Покровську отримають внутрішньо переміщені особи для тимчасового проживання

eye

797

10.11.2021 17:39

RSS

img

Проєкт щодо зарахування 7 квартир до житлового фонду Покровської міської територіальної громади ухвалила для розгляду депутатів постійна комісія з питань ЖКГ, благоустрою та інженерної інфраструктури. 

Оселі вже відремонтовані і будуть надаватися для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам. 

Ще 8 таких квартир планується придбати до кінця року. Як зазначив начальник житлово-комунального відділу Покровської міської ради Дмитро Візенков, кошти на це виділяються з державного та міського бюджетів. 

«Включення 7 квартир до фонду житла для тимчасового проживання ВПО на найближчій сесії міської ради дасть можливість своєчасно провести засідання житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб, на якій будуть розподілені квартири та підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету, необхідний для вручення ордерів та ключів від помешкань», - пояснив Дмитро Візенков.

На початку грудня у нашій громаді очікують почесну гостю – віцепрем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірину Верещук. Вона і вручатиме ключі від квартир внутрішньо переміщеним громадянам. 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

25

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію