• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Будівництво скейтпарку, мототраси та спорткомплексу: на розгляд депутатів винесено Стратегію розвитку спорту

eye

846

10.11.2021 10:57

RSS

img

Майже 5 місяців кропіткої роботи. Саме стільки часу знадобилося колективу Управління сім`ї, молоді та спорту, щоб зібрати в один документ здобутки та недоліки у напрямку розвитку спорту. 

«Сьогодні у місті активно розвиваються 49 видів спорту, серед яких 11 пріоритетних: футбол, волейбол, регбі, бокс, дзюдо, настільний теніс, кікбоксинг, мотоспорт, черлідинг, армрестлінг та гирьовий спорт. Ретельно щоб проаналізувати здобутки та недоліки спортивних об’єктів, що є на території громади, і визначили, що сьогодні лише 16% населення займаються спортом. Це близько 13 тисяч осіб. До 2025 року плануємо збільшити цей показник до 27%. Це – амбітні плани, але ми впевнені, що поступово, згідно з розробленою стратегією, ми зможемо їх досягнути», - зауважив начальник Управління сім`ї, молоді та спорту Віталій Щербинка в ході засідання постійної комісії з питань охорони здоров`я, освіти, молодіжної політики та спорту. 

Стратегія розвитку фізичної культури та спорту у Покровській громаді на 2022-2025 роки пропонує кілька напрямків роботи: 

  • облаштування вже існуючих спортивних майданчиків, будівництво спортивного комплексу на базі ЗОШ №3, скейтпарку та мототраси;
  • заохочення та залучення тренерів до досягнень високих результатів;
  • покращення якості послуг, які надаються в спортивних установах; 
  • підвищення рівня залучення громади до спортивного способу життя; 
  • створення умов для занять спортом людям з інвалідністю; 
  • підтримка діючих спортсменів, які прославляють місто на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. 

На розгляд депутатів були запропоновані і фінансові підрахунки. За словами Віталія Щербинки, на реалізацію запланованих заходів кошти виділятимуться із місцевого, обласного, державного бюджетів, а також з підтримки міжнародних грантів та інвесторів.

Під час обговорення Стратегії чимало питань у присутніх, серед яких були і представники Громадської ради, виникло і щодо появи у місті басейну. 

За словами очільника Управління сім`ї, молоді та спорту Віталія Щербинки, будівництво такого об`єкту у Програмі передбачено, його орієнтовна вартість складає 152 мільйони гривень. 

Підсумовуючи засідання, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зазначила, що спорт сьогодні – це один з основних напрямків життєдіяльності нашої громади: «У розвиток спорту очікується значне вкладання коштів, але ці витрати «ляжуть на плечі» не лише місцевого бюджету. Ми плануємо провести перемовини з представниками Міністерства розвитку територій, з нашими партнерами – компанією Метінвест, а також залучити кошти з обласного та державного бюджетів».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

38

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію