• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Житло, грошова підтримка та оплата навчання. У Покровську розроблено програму залучення та мотивації педагогів 

eye

992

10.11.2021 10:01

RSS

img

Фахівці відділу освіти міської ради розробили програму залучення та мотивації педагогічних працівників до роботи. З її основними положеннями депутатів ознайомили під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров`я, освіти, молодіжної політики та спорту.

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, наразі у місті достатньо спеціалістів початкової та дошкільної освіти. Їх готують у Покровському педагогічному коледжі. Але катастрофічно не вистачає вчителів фізики, математики, хімії, біології. Також у місті є потреба в асистентах вчителя, психологах та фахівцях для роботи в інклюзивно-ресурсному центрі. Для залучення саме таких спеціалістів і розроблена програма, яка передбачає декілька етапів. 

Перший етап - придбання і облаштування службового житла. Отримати квартиру матимуть право лише працівники із сільських територій. На вирішення житлового питання освітяни закладають 800 тисяч гривень на 4 роки. Для міських фахівців розроблено програму мотивації: «Якщо молодий спеціаліст, з яким ми підписуємо контракт на 3 роки, перший рік відпрацював без зауважень, на другий та третій ми пропонуємо виплачувати не 20% престижності, а 25%», - роз`яснила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева. Якщо молодий спеціаліст успішно відпрацював три роки, продемонстрував певний професіональний ріст, то йому запропонують підписати контракт на наступні 7 років з одноразовою виплатою 300 тисяч гривень.

Ще одним з пунктів програми є залучення спеціалістів шляхом підписання контрактів на навчання з 3-го курсу. Як повідомила Любов Воротинцева, у місті вже існує практика по педагогічному коледжу, коли після його закінчення студенти-випускники продовжують навчання в Слов`янському педагогічному університеті. Але туди вони вступають на філологічні факультети.

«Ми вже проговорили наш план з колективом педагогічного коледжу: якщо після 3, 4-го курсу студенти будуть вступати на спеціальності, яких у місті не вистачає, ми оплачуватимемо контракт», - зазначила очільниця відділу освіту.

Також програма передбачає заохочення та мотивацію вже працюючих педагогів за різними категоріями. Розроблено критерії оцінювання роботи вчителів та директорів освітніх закладів, за результатами яких вони отримуватимуть премії та надбавки. 

Окремо було зазначено, що фінансову мотивацію у Покровську планують впроваджувати за рахунок освітньої субвенції. 

У свою чергу, секретар міської ради Наталія Іваньо зазначила, що педагогічні працівники усіх категорій мають відчути турботу з боку міської ради та отримувати гідну зарплату. Тож програму рекомендовано до розгляду на черговій 20-тій сесії Покровської міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію