• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Житло, грошова підтримка та оплата навчання. У Покровську розроблено програму залучення та мотивації педагогів 

eye

1271

10.11.2021 10:01

RSS

img

Фахівці відділу освіти міської ради розробили програму залучення та мотивації педагогічних працівників до роботи. З її основними положеннями депутатів ознайомили під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров`я, освіти, молодіжної політики та спорту.

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, наразі у місті достатньо спеціалістів початкової та дошкільної освіти. Їх готують у Покровському педагогічному коледжі. Але катастрофічно не вистачає вчителів фізики, математики, хімії, біології. Також у місті є потреба в асистентах вчителя, психологах та фахівцях для роботи в інклюзивно-ресурсному центрі. Для залучення саме таких спеціалістів і розроблена програма, яка передбачає декілька етапів. 

Перший етап - придбання і облаштування службового житла. Отримати квартиру матимуть право лише працівники із сільських територій. На вирішення житлового питання освітяни закладають 800 тисяч гривень на 4 роки. Для міських фахівців розроблено програму мотивації: «Якщо молодий спеціаліст, з яким ми підписуємо контракт на 3 роки, перший рік відпрацював без зауважень, на другий та третій ми пропонуємо виплачувати не 20% престижності, а 25%», - роз`яснила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева. Якщо молодий спеціаліст успішно відпрацював три роки, продемонстрував певний професіональний ріст, то йому запропонують підписати контракт на наступні 7 років з одноразовою виплатою 300 тисяч гривень.

Ще одним з пунктів програми є залучення спеціалістів шляхом підписання контрактів на навчання з 3-го курсу. Як повідомила Любов Воротинцева, у місті вже існує практика по педагогічному коледжу, коли після його закінчення студенти-випускники продовжують навчання в Слов`янському педагогічному університеті. Але туди вони вступають на філологічні факультети.

«Ми вже проговорили наш план з колективом педагогічного коледжу: якщо після 3, 4-го курсу студенти будуть вступати на спеціальності, яких у місті не вистачає, ми оплачуватимемо контракт», - зазначила очільниця відділу освіту.

Також програма передбачає заохочення та мотивацію вже працюючих педагогів за різними категоріями. Розроблено критерії оцінювання роботи вчителів та директорів освітніх закладів, за результатами яких вони отримуватимуть премії та надбавки. 

Окремо було зазначено, що фінансову мотивацію у Покровську планують впроваджувати за рахунок освітньої субвенції. 

У свою чергу, секретар міської ради Наталія Іваньо зазначила, що педагогічні працівники усіх категорій мають відчути турботу з боку міської ради та отримувати гідну зарплату. Тож програму рекомендовано до розгляду на черговій 20-тій сесії Покровської міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію