• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ідея на мільйон

eye

966

05.11.2021 11:58

RSS

img

4 листопада в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області в рамках регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки за ініціативи департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації було проведено семінар-тренінг з актуальних питань бізнесу «Ідея на мільйон». 

Учасниками заходу були тренер - психолог Ніна Малина та бізнес-тренер Валерій Алтунін, представники малого і середнього підприємництва, фахівці державної служби зайнятості.

У рамках семінару-тренінгу було розглянуто наступні блоки питань: фінансовий захист бізнесу, філософія накопичень, фінансове планування, фінансовий консалтинг, управління ризиками.

Проведений захід дав можливість підприємцям міста та району в короткі терміни навчитися навичкам, необхідним для успішного ведення бізнесу та надав стимул до нових досягнень, зарядитив присутніх енергією і допоміг вирішити багато завдань!

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

29

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію