• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На приєднаних територіях Покровської громади відбулась осіння толока

eye

894

05.11.2021 11:44

RSS

img

5 листопада мешканці усіх старостинських округів вийшли на суботники, аби привести до ладу територію та впорядкувати зони для відпочинку. 

Ініціатором масштабного прибирання виступив Покровський міський голова Руслан Требушкін, який і сам долучився до роботи: «Осінь та весна в нашій громаді завжди супроводжуються суботниками. Ми вичищаємо сміття, прибираємо стихійні звалища та висаджуємо дерева. Приємно, що мешканці приєднаних територій активно беруть участь у толоках. Впевнений, що лише спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду комфортною та затишною». 

Разом з очільником громади від самого ранку трудились мешканці села Лисівка. Прибирали чагарник, який виріс біля покинутого будинку навпроти адмінспоруди. 

«Господарі будівлі виїхали за кордон. За територією доглядати нікому. Ми вирішили все це прибрати. Адже неприємно, коли в центрі села є такі ділянки. У толоці задіяні робітники апарату управління, дитячого садочка, будинку культури та небайдужі мешканці Лисівки», - розповіла староста Лисівського старостинського округу Юлія Кабанець. 

Також дружно і з ентузіазмом працювали на свіжому повітрі сьогодні мешканці Срібненського та Новоєлізаветівського старостинських округів. 

Підхопили естафету масштабного прибирання і у селі Перше Травня. Мешканці висадили близько 50 коркових дерев вздовж тротуару аж до парку «Ювілейний».

Трудились сьогодні і у Родинському. Разом зі старостою Катериною Андрійченко місцеві мешканці впорядковували зелену зону біля скверу Шахтарської Слави. 

Наводити лад на приєднаних територіях старостам допомагали співробітники Комітету самоорганізації населення. Комунальне підприємство «БКП» забезпечило контейнерами для збору сухого листя, гілок та сміття. 

У загальному підсумку, сьогодні десятки людей взяли участь у толоках. Усіх їх об`єднав гарний настрій та бажання бачити Покровську громаду чистою та доглянутою.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію