• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ЗОШ №9 визнали однією з найкращих в Україні у впровадженні дистанційної освіти

eye

976

04.11.2021 18:44

RSS

img

Днями на адресу педагогічного колективу загальноосвітньої школи №9 надійшла подяка від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за реалізацію державної програми щодо організації навчання за дистанційною формою.

Впроваджувати дистанційну освіту в 9 школі почали ще у 2015 році. За словами директорки освітнього закладу Валентини Рудик, саме тоді школа увійшла у п’ятірку закладів, що мають надавати послуги з дистанційного навчання для дітей з непідконтрольної території.

«Тоді ми не мали уявлення, як це правильно робити, але дуже хотіли, щоб все було як слід. Їздили на тренінги, форуми, отримували знання та досвід. Була створена платформа з дистанційної освіти, але через проведення реконструкції школи працювати в ній у нас не було технічної можливості. Але ми не зупинялись і як результат, у 2018 році в нас були навіть золоті та срібні медалі в учнів з тимчасово окупованих територій», - розповіла Валентина Рудик.

За 6 років роботи дистанційного навчання понад 360 випускників 11-х класів ЗОШ №9 отримали документи про українську освіту. Сьогодні у школі відкрито 10 класів – з 1 по 11, де навчаються дистанційно 272 дитини. Це учні не тільки з Донецька та Криму, а й ті, хто зараз живе разом із батьками в інших країнах. За словами директорки освітнього закладу, у першому класі 8 дітей, які жодного разу у житті не чули української мови.

«Дистанційне навчання – це дуже кропітка робота, а відзнака від Міністерства – це заслуга усього педагогічного колективу, який завжди готовий впроваджувати нові проєкти та форми навчання. Наприклад, цього року ми започаткували курс психологічної підтримки дітей з непідконтрольної території. Другою «родзинкою» є те, що останні 4 роки учні випускних класів мають філологічно-історичний профіль. І це дає результат – діти з тимчасово окупованих територій вступають до юридичних та філологічних вишів», - зауважила Валентина Рудик.

За словами заступниці начальника відділу освіти Покровської міської ради Анастасії Довгої, при виборі школи для дистанційної освіти враховувались декілька факторів: потужність школи, досягнення педагогічного колективу, наявність передового досвіду та налагоджена робота усього освітнього закладу. «Враховуючи те, що на території України таких шкіл лише 5, Покровській громаді є чим пишатись. Міська рада, відділ освіти роблять усе можливе задля успішного проходження учнями з непідконтрольних Україні територій річного оцінювання та державної підсумкової атестації», - зауважила Анастасія Довга.

За словами покровських освітян, усі бажаючі з тимчасово окупованих територій можуть отримати українську освіту та пройти курс дистанційного навчання у ЗОШ №9. Наразі набір дітей триває. Додаткові питання можна надсилати на електрону пошту: school9distans@gmail.com

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію