• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ЗОШ №9 визнали однією з найкращих в Україні у впровадженні дистанційної освіти

eye

1597

04.11.2021 18:44

RSS

img

Днями на адресу педагогічного колективу загальноосвітньої школи №9 надійшла подяка від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за реалізацію державної програми щодо організації навчання за дистанційною формою.

Впроваджувати дистанційну освіту в 9 школі почали ще у 2015 році. За словами директорки освітнього закладу Валентини Рудик, саме тоді школа увійшла у п’ятірку закладів, що мають надавати послуги з дистанційного навчання для дітей з непідконтрольної території.

«Тоді ми не мали уявлення, як це правильно робити, але дуже хотіли, щоб все було як слід. Їздили на тренінги, форуми, отримували знання та досвід. Була створена платформа з дистанційної освіти, але через проведення реконструкції школи працювати в ній у нас не було технічної можливості. Але ми не зупинялись і як результат, у 2018 році в нас були навіть золоті та срібні медалі в учнів з тимчасово окупованих територій», - розповіла Валентина Рудик.

За 6 років роботи дистанційного навчання понад 360 випускників 11-х класів ЗОШ №9 отримали документи про українську освіту. Сьогодні у школі відкрито 10 класів – з 1 по 11, де навчаються дистанційно 272 дитини. Це учні не тільки з Донецька та Криму, а й ті, хто зараз живе разом із батьками в інших країнах. За словами директорки освітнього закладу, у першому класі 8 дітей, які жодного разу у житті не чули української мови.

«Дистанційне навчання – це дуже кропітка робота, а відзнака від Міністерства – це заслуга усього педагогічного колективу, який завжди готовий впроваджувати нові проєкти та форми навчання. Наприклад, цього року ми започаткували курс психологічної підтримки дітей з непідконтрольної території. Другою «родзинкою» є те, що останні 4 роки учні випускних класів мають філологічно-історичний профіль. І це дає результат – діти з тимчасово окупованих територій вступають до юридичних та філологічних вишів», - зауважила Валентина Рудик.

За словами заступниці начальника відділу освіти Покровської міської ради Анастасії Довгої, при виборі школи для дистанційної освіти враховувались декілька факторів: потужність школи, досягнення педагогічного колективу, наявність передового досвіду та налагоджена робота усього освітнього закладу. «Враховуючи те, що на території України таких шкіл лише 5, Покровській громаді є чим пишатись. Міська рада, відділ освіти роблять усе можливе задля успішного проходження учнями з непідконтрольних Україні територій річного оцінювання та державної підсумкової атестації», - зауважила Анастасія Довга.

За словами покровських освітян, усі бажаючі з тимчасово окупованих територій можуть отримати українську освіту та пройти курс дистанційного навчання у ЗОШ №9. Наразі набір дітей триває. Додаткові питання можна надсилати на електрону пошту: school9distans@gmail.com

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

93

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію