• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники Покровської громади в режимі онлайн взяли участь у форумі «Безпечна громада»

eye

506

04.11.2021 16:53

RSS

img

Сьогодні у Києві за участі Президента України Володимира Зеленського відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпечна громада». Його було організовано за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України задля розбудови ефективної комунікації між громадянським суспільством, місцевої владою та правоохоронними органами, метою якої є створення безпечних умов життя для українців. 

Керівники Покровської громади взяли участь у роботі форуму у режимі відеоконференції. Як зазначив за результатами обговорення проблемних питань та успішних кейсів співпраці місцевої влади та правоохоронців заступник міського голови Микола Шабельник, було озвучено чимало важливих ініціатив.

«За пропозицією міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського у кожній громаді буде створено спільні комунікаційні чати, де міські та сільські голови зможуть ставити проблеми, пов’язані із питаннями безпеки громадян, перед керівниками місцевих підрозділів усіх державних служб, що входять до складу МВС. Вважаю, що пряме спілкування сприятиме більш оперативному вирішенню завдань, що стоять і перед місцевою владою, і перед поліцією, і перед рятувальною службою. Адже безпека громадян – це наша спільна відповідальність», - зауважив Микола Шабельник.   

Також він зазначив, що у Покровській ТГ вже втілюється всеукраїнська Програма «Поліцейський офіцер громади», яка була заявлена на Форумі як проєкт координації між місцевою владою та державою. Наразі вже виділені гроші на розробку проєктно-кошторисної документації для створення на території м. Родинське Центру безпеки громадян, в якому будуть чергувати представники силових структур: рятувальники, поліціянти та пожежники. 

Крім того, на думку Миколи Шабельника, на користь громадам, у тому числі і Покровскій, піде намір залишати у місцевих бюджетах частину коштів, отриману від штрафів, нарахованих за допомогою пунктів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Ці кошти спрямовуватимуться на встановлення нових камер спостереження, що підвищить безпеку на дорогах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

25

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію