• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Майстер на всі руки». Як УСЗН допомагає підопічним терцентру вирішувати побутові питання

eye

829

04.11.2021 15:49

RSS

img

Людина із «золотими» руками. Саме так говорять про Юрія Полгородника не лише його підопічні, а й колеги з УСЗН. Вже місяць він допомагає літнім та одиноким громадянам вирішувати побутові питання. За рахунок УСЗН майстра забезпечили спецодягом та необхідними інструментами. 

Сьогодні Юрій трудився у саду Зої Голик. Жінка має 1 групу інвалідності. Через хворобу сама майже не ходить і перебуває під наглядом соціальних працівників. 

«Раніше мені доводилось платити гроші за виконання ремонту даху або піддашку. Зараз усі мої прохання Юрій Іванович виконує швидко, якісно та безкоштовно. Для мене це дуже вагома підтримка. Я самотня, маю проблеми зі здоров`ям, зробити по дому або у дворі вже нічого самостійно не можу. Не знаю, щоб я робила без допомоги соцпрацівників», - зазначила Зоя Голик. 

«Ми постійно аналізуємо потреби соціально вразливих мешканців Покровської громади, - розповідає в.о. директора терцентру соціального обслуговування міської ради Світлана Швайко. – Під час моніторингу з`ясували, що у людей є запит на послугу з дрібного ремонту, а фахівця, що міг би надавати таку послугу, у нас нема. Відвідувачі терцентру – літні люди, які самостійно не можуть ані паркан полагодити, ані дерева підрізати, ані траву покосити. Тож ми звернулися до міської ради із проханням додати до нашого штату такого фахівця. Депутати підтримали це рішення і ми бачимо, що воно було цілком правильним – послуги майстра мають неабиякий попит».

Загалом на обслуговуванні у фахівців територіального центру зараз перебувають понад півтори тисячі мешканців громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

79

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

89

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію