• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Житло для переселенців

eye

511

03.11.2021 16:38

RSS

img

15 квартир для пільгових категорій внутрішньо переміщених осіб планується придбати цього року у Покровську. На це передбачено 10 млн 319 тис. гривень, з яких 70% - кошти Міністерства тимчасово окупованих територій, 30% - міський бюджет.

«При підборі житлових помешкань ми намагаємось витримати кілька вимог. Ці квартири мають розташовуватись у зручному районі – це мікрорайони або центр міста. Також обираємо саме ті, де встановлені металопластикові вікна та замінена сантехніка, в робочому стані знаходиться система водо- та теплопостачання. Тобто коли люди сюди заїдуть, вони не матимуть жодних проблем», - розповів начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков.

До кінця поточного року планують придбати ще 8 квартир, провести відповідну комісію і видати ордери на проживання.

За словами завідувачки сектору з обліку та розподілу житла Ольги Титової, квартири видаються внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на квартирному обліку. Щоб стати у таку чергу, заявнику потрібно звернутися до ЦНАПу і надати заяву та пакет документів. Потім вже робота за спеціальною комісією.

«Пріоритетність надається багатодітним сім’ям, одиноким матерям та батькам, родинам, які втратили працездатність, а також пенсіонерам. У користування будуть надаватися квартири, на які тимчасові власники отримають ордер. Внутрішньо переміщені особи зможуть там проживати, доки не придбають власне житло, або не втратять статус ВПО», - зауважила Ольга Титова.

За інформацією комунальників, наразі на квартирному обліку перебувають 53 родини, 33 з яких вже забезпечені житлом.

Загалом з 2017 року у Покровську придбано 33 квартири, які зараховані до фонду тимчасового житла.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

25

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію