• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Житло для переселенців

eye

648

03.11.2021 16:38

RSS

img

15 квартир для пільгових категорій внутрішньо переміщених осіб планується придбати цього року у Покровську. На це передбачено 10 млн 319 тис. гривень, з яких 70% - кошти Міністерства тимчасово окупованих територій, 30% - міський бюджет.

«При підборі житлових помешкань ми намагаємось витримати кілька вимог. Ці квартири мають розташовуватись у зручному районі – це мікрорайони або центр міста. Також обираємо саме ті, де встановлені металопластикові вікна та замінена сантехніка, в робочому стані знаходиться система водо- та теплопостачання. Тобто коли люди сюди заїдуть, вони не матимуть жодних проблем», - розповів начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков.

До кінця поточного року планують придбати ще 8 квартир, провести відповідну комісію і видати ордери на проживання.

За словами завідувачки сектору з обліку та розподілу житла Ольги Титової, квартири видаються внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на квартирному обліку. Щоб стати у таку чергу, заявнику потрібно звернутися до ЦНАПу і надати заяву та пакет документів. Потім вже робота за спеціальною комісією.

«Пріоритетність надається багатодітним сім’ям, одиноким матерям та батькам, родинам, які втратили працездатність, а також пенсіонерам. У користування будуть надаватися квартири, на які тимчасові власники отримають ордер. Внутрішньо переміщені особи зможуть там проживати, доки не придбають власне житло, або не втратять статус ВПО», - зауважила Ольга Титова.

За інформацією комунальників, наразі на квартирному обліку перебувають 53 родини, 33 з яких вже забезпечені житлом.

Загалом з 2017 року у Покровську придбано 33 квартири, які зараховані до фонду тимчасового житла.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

23

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію