• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дитячі садочки та початкові класи шкіл Покровська повертаються в офлайн

eye

931

03.11.2021 10:59

RSS

img

Таке рішення було прийняте на засіданні комісії ТБО та НС Покровської міської ради.

З 8 листопада ЗДО та початкові класи шкіл Покровської громади розпочнуть роботу на повну потужність, але це стосується тих груп та класів, де педагоги зробили вакцинацію. Що стосується невакцинованих працівників освітніх закладів, з 8 листопада вони, згідно з постановою КМУ, не будуть допускатися до роботи.

«Хочу зауважити, що міська влада організувала всі умови для проходження вакцинації, тепер відповідальність за те, чи виходить клас у звичний режим навчання чи ні, повністю на працівниках закладів освіти,» - наголосила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова.

Також на засіданні комісії вирішили з 15 листопада вивести на очне навчання учнів середньої та старшої ланок, але за умови, що рівень захворюваності серед них не буде збільшуватися. Зараз, за даними начальниці відділу освіту Любові Воротинцевої, у громаді хворіють 17 школярів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію