• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровському музеї проводитимуть екскурсії для людей з вадами зору та слуху

eye

458

02.11.2021 15:27

RSS

img

У рамках конкурсу проєктів «Моє місто», який реалізує ГО «Платформа спільних дій» за підтримки компанії «Метінвест», у Покровському історичному музеї розширили можливості залу, в якому можуть доторкнутись до історичних надбань люди з інвалідністю.

«Музей, відкритий для кожного» сьогодні презентували громадськості. Це один із 28 проєктів-переможців конкурсу «Моє місто».

«Цим проєктом ГО «Платформа спільних дій» підтримала діяльність музею в напрямку доступності. Вартість проєкту склала 100 тисяч гривень, 90% з яких – фінансова підтримка соціально-відповідального бізнесу», - розповіла директорка історичного музею Ангелина Рожкова.

У рамках проєкту було створено безпечні умови для перебування людей із різними порушеннями здоров'я в залі «Археологія»: укріплені експозиційні конструкції, звичайне скло на вітринах замінено на органічне. Також розроблено відеоекскурсію для тих, хто втратив слух, виготовлено тактильні дубляжі музейних експонатів, що дозволить людям з вадами зору краще розуміти зміст екскурсії.

«За підтримки компанії «Метінвест» у музеї організоване соціально-адаптоване середовище для проведення екскурсій. Створені умови сприяють толерантному ставленню до людей з особливостями здоров’я. Відтепер кожен бажаючий може доторкнутись до історичної спадщини нашого краю», - зауважила координаторка конкурсу «Моє місто» ГО «Покровська платформа спільних дій» Юлія Боровик.

Як зазначила начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини міської ради Олена Олехнович, заклади культури, в тому числі й музеї, розуміють, що треба ставати доступнішими та чутливішими до особливостей і потреб своїх відвідувачів.

«Для себе ми ставимо мету, щоб кожен мешканець Покровської громади мав рівний доступ до культурних та історичних надбань, які представлені в колекціях нашого музею. Дякую усім, хто доклав зусиль для реалізації цього задуму», - додала Олена Олехнович.

Важливість проєкту відзначили і представники Покровської територіальної організації «Українського товариства сліпих», які подякували за можливість відчути, як виглядають експонати, уявити атмосферу епохи та глибше ознайомитись з історією рідного краю.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

25

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію