• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Виділення коштів та заклик вакцинуватися: пройшла позачергова сесія Покровської міської ради

eye

693

02.11.2021 13:11

RSS

img

Сьогодні відбулась 19-та позачергова сесія міської ради, на якій депутати розглянули проєкти рішень щодо виділення бюджетних коштів на соціальні програми. 

У першу чергу депутати підтримали проєкт рішення щодо додаткового асигнування для УСЗН у розмірі 322,2 тисячі гривень. Начальниця Управління Ірина Бонзюх доповіла депутатам, на що потрібні бюджетні кошти. 

«Перевезення громадян пільгових категорій транспортом загального користування фінансує управлінням соцзахисту, але згідно з бюджетним кодексом фінансування це можуть бути тільки мешканці громади, які є у реєстрі пільговиків, - зазначила вона. - АТ «Укрзалізниця» протягом тривалого часу подає на відшкодування УСЗН списки громадян, які користувалися його послугами, але в них занесені також й мешканці інших громад. Ми прийняли рішення не відшкодовувати послуги перевезення цих громадян, але проти нашого управління розпочали претензійну роботу. Зараз через судовий процес арештовані рахунки управління соцзахисту і утворюються борги перед іншими підприємствами. Ми будемо подавати касацію, але зараз нам потрібно виплатити борг, аби розблокувати рахунки». 

Депутати також проголосували за виділення коштів на закупівлю кисневих концентраторів для КНП «Родинська міська лікарня».

 «Після ухвалення на минулій сесії проєкту рішення щодо передачі концентраторів від Покровської КЛІЛ та Покровської міської лікарні, з’ясувалося що вільних концентраторів у закладів менше, ніж було передбачено, адже продовжують надходити люди із важкою пневмонією, - зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо. – На жаль, нам доведеться повертатися до цього питання, адже й Родинська міська лікарня зараз перевантажена пацієнтами, які потребують кисневої терапії». 

На завершення сесійного засідання міський голова Руслан Требушкін закликав депутатів на своєму прикладі показати безпечність та необхідність вакцинації. 

«Я прийняв рішення також отримати щеплення, тому що бачу по ситуації у наших лікарнях, що хвороба має дуже важкий перебіг саме у тих, хто своєчасно не вакцинувався. Тож запрошую всіх охочих зробити щеплення та захистити себе», - наголосив Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

41

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію