• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Дорога єдності». Дорожнє полотно на вул. Захисників України буде замінено до кінця року

eye

764

02.11.2021 12:56

RSS

img

Близько 6 кілометрів дорожнього одягу по вулиці Захисників України вже капітально відремонтовано. Тут покладено два шари асфальту, триває монтаж зливової каналізації та водопропускної системи, проводиться встановлення бордюр.

Про це розповів інженер технагляду Управління капітального будівництва Покровської міської ради Олександр Будаков.

Якщо дозволять погодні умови, до кінця року буде оновлено покриття ще близько одного кілометру дороги та встановлено зовнішнє освітлення від «кільця» до в’їзду з боку Донецька.

«Все місто та вся область бачить, що дорожня компанія дуже швидко та, головне, якісно виконує заплановані роботи. Міські комунальні підприємства тісно співпрацюють з підрядниками. Всі робочі моменти, які виникають у ході ремонту, швидко вирішуються. До роботи підрядників у міської влади нарікань не виникає. Усі заплановані роботи виконуються у встановлений строк», - зазначив заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін.

Зазначимо, реконструкція вулиці проводиться у рамках Президентської програми «Велике будівництво». Повністю відкрити магістраль для руху транспорту планують до кінця грудня. Але, як повідомив Костянтин Мілютін, роботи на вулиці Захисників України продовжаться і наступного року. Навесні планують почати благоустрій прилеглої території – буде встановлено нові зупиночні комплекси та облаштовано тротуари.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію