• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Виділення коштів на закупівлю концентраторів та допомогу УСЗН: відбулось засідання бюджетної комісії

eye

993

01.11.2021 12:48

RSS

img

Сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики було розглянуто питання щодо фінансування закупівлі кисневих концентраторів для КНП «Родинська міська лікарня».

На 15 апаратів потрібно 220 тисяч гривень. Ще 322,2 тисячі гривень з бюджету на сплату компенсації за перевезення пільгових категорій населення залізничним транспортом додатково потребує УСЗН. Загальна сума заборгованості Покровської громади перед «Донецькою залізницею», як повідомив начальник Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Олександр Добровольський, становить 830 тисяч гривень. Більша її частина уже закладена у бюджеті Управління соцзахисту. Обидва питання члени комісії ухвалили та запропонували розглянути на позачерговій 19 сесії міської ради.

«Сподіваємось, що ми планово відпрацюємо наступну чергову сесію. Але деякі рішення, що стосуються бюджету, треба приймати у міжсесійний період. Наша задача – надати можливість без перешкод працювати структурним підрозділам міської ради», - зауважила секретар Покровської міськради Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію