• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Оголошення про проведення обласного конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету»

eye

297

26.10.2021 19:03

RSS

img

З метою сприяння громадської активності шляхом популяризації участі громадян у вирішенні питань розподілу коштів місцевих бюджетів та відзначення найкращих практик громадських ініціатив, реалізованих у рамках бюджету громадської участі у поточному році, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18 серпня 2021 року No 814/5-21, зареєстрованого у Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) 10 вересня 2021 року за No 83/263, оголошено про проведення обласного конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету» у 2021 році. 

Запрошуємо органи місцевого самоврядування взяти участь у зазначеному конкурсі та подати до 23 листопада 2021 року конкурсні пропозиції за адресою: inf.d@dn.gov.ua 3 поміткою «Конкурс найкращі практики». 

Конкурсна пропозиція повинна містити: заяву на участь у конкурсі за формою:

  • опис проєкту, який реалізовано в рамках бюджету громадської участі протягом 2021 року (далі - Проєкт); 
  • фото-, відеоматеріали, які підтверджують реалізацію Проєкту; Згоду автора Проєкту на участь його Проєкту у Конкурсі. 

Документи мають бути викладені державною мовою, пронумеровані, підписані уповноваженою особою та скріплені печаткою (за наявності), та надані конкурсній комісії в електронній формі (формат PDF). 

Учасники Конкурсу: органи місцевого самоврядування, які за згодою авторів проєктів бюджету громадської участі направили для участі у Конкурсі заявки про реалізовані протягом поточного року (до 19 листопада 2021 року) на відповідній території проєкти в рамках бюджету громадської участі. 

Детальнішу інформацію можна отримати за Посиланням https://inform.dn.gov.ua/prozora-vlada/gromadyanske-suspilstvo/konkursi/byudzhet-uchasti 

Контактна особа: Ольга Присяжнюк, заступник начальника відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, тел. 050-751-31-32. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

33

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

30

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію