Продовжено набір ветеранів/-ок АТО/ООС у Програму менторства «Рівний — Рівному»

25.10.2021 13:29

Протягом п'яти місяців ветерани/-нки АТО/ООС працюватимуть із менторами за принципом «Рівний — Рівному» над планами свого професійного розвитку в певній сфері або реалізацією власних соціальних проєктів.

Умови участі:

• бути екскомбатантом/-кою АТО/ООС (ветераном/ветеранкою);

• проживати у Житомирській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій чи Луганській областях;

• прагнути професійного розвитку у певній сфері або перекваліфікації;

або

• мати цікаву ідею соціального проєкту та бути готовим/-ою його втілити;

• бути готовим/ою працювати з ментором, вчитися та приділяти цьому мінімум кілька годин на тиждень.

Що отримують учасники:

• супровід ментора на шляху до розвитку в новій професійній сфері  або реалізації соціальної ідеї;

• підтримку військового психолога;

• участь у програмі навчання та розвитку;

• новий досвід, знайомства і приналежність до спільноти «Рівний — Рівному»;

• цікавий тімбілдінг у Дніпрі та участь у хакатоні «Ветерандвіж», на якому можеш отримати фінансування для реалізації своєї ідеї.

Заявки для реєстрації для участі у проєкті приймаються до 31 жовтня: https://cuti.cc/q46Go

Участь екскомбатантів/-ок АТО/ООС  у проєкті триватиме з жовтня 2021 р. по січень 2022 р.

Програма менторської підтримки професійного розвитку та реалізації соціальних проєктів  «Рівний — рівному» — це можливість отримати професійну підтримку,  супровід та поради від людини, якій довіряєш, утілити в життя свої ідеї, почати розвиватися в новій професійній сфері або підвищити власну кваліфікацію.

Для довідки

Програма менторства «Рівний — рівному» реалізується ГО «Центр зайнятості Вільних людей» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Програму ООН з відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Контактна особа

Ліна Мачульська, менеджерка з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей», lina.machulska@gmail.com

Контакти для зв’язку

Сторінка Програми «Менторська програма для ветеранів «рівний — рівному»: https://www.facebook.com/mentor.for.veteran