• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Конкурс «Моє місто» - у дії. У «Сквері сімейному» висаджено понад 50 рослин

eye

1187

23.10.2021 11:34

RSS

img

Блакитні ялинки, ялівці, туї і катальпи прикрасили новенький «Сквер сімейний у мікрорайоні «Лазурний», де вже встановлені альтанка, кілька арок та лавка закоханих. Загалом у сквері вже висаджено понад 50 рослин. 

«Ми працюємо із задоволенням. Я радію від результату нашої праці. Ми це зробили. Дякую всім, хто долучився. Наприклад, Віктор Масюк, який виростив посаджені нами рослини, сам організував підвезення саджанців, проконсультував нас, як за ними доглядати, допомагав в оформленні скверу», - зазначила депутатка Покровської міської ради від ПП «Порядок» Юлія Гуриненко.

Разом із депутаткою в озелененні скверу взяли участь студенти ДонНТУ під керівництвом Олени Двадцятник, представники Громадської ради, БФ «Надія», житлово-комунального відділу Покровської міської ради і профспілкового комітету ШУ «Покровське», а також співробітники ДПРЗ-9.

Створення «Скверу сімейного» проводиться в рамках проєкту «Моє місто», ініційованого ГО «Покровська платформа спільних дій» Метінвесту. Всі роботи з облаштування чудової зони відпочинку вийшли на завершальний етап. Відкриття скверу заплановане на найближчі дні. Вартість проєкту – майже 100 тисяч гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію