• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Конкурс «Моє місто» - у дії. У «Сквері сімейному» висаджено понад 50 рослин

eye

894

23.10.2021 11:34

RSS

img

Блакитні ялинки, ялівці, туї і катальпи прикрасили новенький «Сквер сімейний у мікрорайоні «Лазурний», де вже встановлені альтанка, кілька арок та лавка закоханих. Загалом у сквері вже висаджено понад 50 рослин. 

«Ми працюємо із задоволенням. Я радію від результату нашої праці. Ми це зробили. Дякую всім, хто долучився. Наприклад, Віктор Масюк, який виростив посаджені нами рослини, сам організував підвезення саджанців, проконсультував нас, як за ними доглядати, допомагав в оформленні скверу», - зазначила депутатка Покровської міської ради від ПП «Порядок» Юлія Гуриненко.

Разом із депутаткою в озелененні скверу взяли участь студенти ДонНТУ під керівництвом Олени Двадцятник, представники Громадської ради, БФ «Надія», житлово-комунального відділу Покровської міської ради і профспілкового комітету ШУ «Покровське», а також співробітники ДПРЗ-9.

Створення «Скверу сімейного» проводиться в рамках проєкту «Моє місто», ініційованого ГО «Покровська платформа спільних дій» Метінвесту. Всі роботи з облаштування чудової зони відпочинку вийшли на завершальний етап. Відкриття скверу заплановане на найближчі дні. Вартість проєкту – майже 100 тисяч гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

30

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію