Проведено оцінювання медзакладів щодо надійності їх електропостачання

22.10.2021 22:16

Від стабільного і надійного електропостачання у лікарнях залежить життя пацієнтів. Тому представники Держенергонагляду спільно з місцевими органами виконавчої влади та керівниками лікувальних закладів здійснили оцінювання технічного стану резервних джерел електричного живлення лікувальних закладів (у тому числі визначених для госпіталізації пацієнтів з СOVID-19) щодо надійності їх електропостачання.

Зокрема територіальними органами Держенергонагляду перевірено 505 лікувальних закладів. Під час моніторингів встановлено, що із 505 лікувальних закладів по Україні у 347 закладах присутня наявність госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

У ході оцінювання виявлено:

- 108 фактів невідповідності фактичної схеми електропостачання проєктним рішенням;

- у 31 лікувальному закладі відсутні автономні джерела живлення:

• Донецька область – 11 фактів;
  • Дніпропетровська область – 5 фактів;
  • м. Київ – 5 фактів;
  • Івано-Франківська – 3 факти;
  • Вінницька область – 1 факт;
  • Волинська область – 1 факт;
  • Житомирська – 1 факт;
  • Луганська – 1 факт;
  • Рівненська – 1 факт;
  • Тернопільська – 1 факт;
  • Чернівецька – 1 факт.

- 49 фактів знаходження у неробочому стані автономних джерел живлення:

• Донецька область – 11 фактів непрацездатності;
  • Дніпропетровська область – 6 фактів;
  • м. Київ – 6 фактів;
  • Вінницька область – 5 фактів;
  • Івано-Франківська – 4 факти;
  • Кіровоградська – 3 факти;
  • Хмельницька – 3 факти;
  • Волинська область – 2 факти;
  • Житомирська – 2 факти;
  • Рівненська – 2 факти;
  • Луганська – 1 факт;
  • Одеська – 1 факт;
  • Полтавська – 1 факт;
  • Харківська – 1 факт;
  • Чернівецька – 1 факт.

За результатами проведених заходів представниками територіальних управлінь Держенергонагляду надано рекомендаційні листи щодо приведення схем живлення лікувальних закладів категорії з надійності електропостачання та забезпеченості резервними автономними джерелами живлення до вимог нормативно-правових актів у галузі електроенергетики.

Усунення виявлених порушень щодо схем електропостачання лікувальних закладів знаходиться на контролі у Держенергонагляді.

Більше інформації за посиланням: https://bit.ly/3aX9Spd

Фейсбук - https://www.facebook.com/siesgovua/photos/a.1234628633380462/2028994797277171