Житлові будинки та соціальна сфера Покровської громади на 100% готові до опалювального сезону

21.10.2021 11:43

Послуги з постачання теплової енергії готові надати 37 котелень, які забезпечують теплоносієм 498 будинків з централізованим опаленням та 111 об`єктів соціальної сфери. Про це на черговому засіданні виконкому Покровської міськради доповів начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков.

За його словами, житлові будинки на 100% підготовлені до нового опалювального сезону керуючою компанією «Комфорт» (376 будинків), КК «Стандарт» (42 будинки), КК «Добробут» (5 будинків) та ОСББ (199 будинків).

Підготовлені до осінньо-зимового періоду і заклади соціальної сфери, серед яких: 28 лікувальних, 49 освітніх, 29 закладів культури, туризму та охорони культурної спадщини і 5 спортивних об’єктів.

Крім того, начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков запропонував внести зміни до рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та послугу з постачання теплової енергії для всіх споживачів» від 16 вересня 2021 р.

«У розрахунку тарифів на опалення для бюджетних установ закладено витрати на придбання природного газу з урахуванням ціни липня поточного року, але вже у жовтні ціна газу для бюджетних установ зросла майже на 10%, а для фізичних осіб – на 66! На цій підставі, без зміни тарифу «Покровськтепломережа» буде нести великі збитки. Отже тарифи для населення залишаються на тому ж рівні, який було встановлено у вересні, а тарифи для юридичних осіб, у тому числі бюджетних, збільшуються», - зазначив Дмитро Візенков.

Плановий тариф на теплову енергію для бюджетних установ складатиме 3 649, 96 за 1 ГКал.  Для інших споживачів - 5033, 27 гривень.

Тариф для населення становить 2174 грн. 89 копійок за 1 ГКал.