• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулось чергове сесійне засідання депутатського корпуса Покровської міської ради

eye

711

20.10.2021 13:20

RSS

img

29 основних, 7 додаткових і 122 земельних питання розглянули сьогодні депутати Покровської міської ради під час чергової 18-ї сесії, що пройшла в режимі онлайн, відповідно до карантинних вимог «червоної» зони. 

Одне з додаткових питань стосувалося відкриття «ковідного» пакету для Родинської міської лікарні, адже через стрімке поширення коронавірусної інфекції постало питання розгортання нових ліжко-місць. 

«Прошу додати до порядку денного проєкт рішення про додаткове виділення коштів у розмірі 700 тисяч гривень для Родинської міської лікарні, а також передати на баланс медичного закладу 12 кисневих концентраторів від Покровської КЛІЛ та 8 кисневих концентраторів від Покровської міської лікарні, - зазначила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова. - Гроші по «ковідному» пакету почнуть виплачуватися наприкінці листопада. Але ми, як влада, повинні підтримати Родинську лікарню, аби заклад вже зараз зміг закупити ліки та рятувати життя наших мешканців».

Депутати запропонували закупити кисневі концентратори окремо для Родинської міської лікарні, аби у медичних закладів, які їх передадуть зі свого балансу, не виникло в них потреби. На це Маргарита Ідрісова відповіла, що у КЛІЛ та міській лікарні Покровська залишиться достатня кількість концентраторів.

«Це дійсно дуже важливо. Сьогодні велика захворюваність, і ми повинні бути націлені на оптимальний результат. Якщо постане необхідність придбати додаткове обладнання чи виникне інше питання щодо життєдіяльності нашої громади, ми приймемо обґрунтоване та зважене рішення», - наголосила секретар міської ради Наталія Іваньо. 

Більшістю голосів депутати ухвалили рішення про створення у Родинській міській лікарні «ковідного» відділення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію