• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулось чергове сесійне засідання депутатського корпуса Покровської міської ради

eye

987

20.10.2021 13:20

RSS

img

29 основних, 7 додаткових і 122 земельних питання розглянули сьогодні депутати Покровської міської ради під час чергової 18-ї сесії, що пройшла в режимі онлайн, відповідно до карантинних вимог «червоної» зони. 

Одне з додаткових питань стосувалося відкриття «ковідного» пакету для Родинської міської лікарні, адже через стрімке поширення коронавірусної інфекції постало питання розгортання нових ліжко-місць. 

«Прошу додати до порядку денного проєкт рішення про додаткове виділення коштів у розмірі 700 тисяч гривень для Родинської міської лікарні, а також передати на баланс медичного закладу 12 кисневих концентраторів від Покровської КЛІЛ та 8 кисневих концентраторів від Покровської міської лікарні, - зазначила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова. - Гроші по «ковідному» пакету почнуть виплачуватися наприкінці листопада. Але ми, як влада, повинні підтримати Родинську лікарню, аби заклад вже зараз зміг закупити ліки та рятувати життя наших мешканців».

Депутати запропонували закупити кисневі концентратори окремо для Родинської міської лікарні, аби у медичних закладів, які їх передадуть зі свого балансу, не виникло в них потреби. На це Маргарита Ідрісова відповіла, що у КЛІЛ та міській лікарні Покровська залишиться достатня кількість концентраторів.

«Це дійсно дуже важливо. Сьогодні велика захворюваність, і ми повинні бути націлені на оптимальний результат. Якщо постане необхідність придбати додаткове обладнання чи виникне інше питання щодо життєдіяльності нашої громади, ми приймемо обґрунтоване та зважене рішення», - наголосила секретар міської ради Наталія Іваньо. 

Більшістю голосів депутати ухвалили рішення про створення у Родинській міській лікарні «ковідного» відділення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію