Зміни в депутатському корпусі Покровської міської ради

20.10.2021 11:41

У зв'язку з припиненням повноважень трьох обранців громади, до складу міської ради увійшли нові депутати.

Про це на початку 18 чергової сесії повідомив голова Покровської міської територіальної виборчої комісії Костянтин Шишко: "Згідно з вимогами виборчого кодексу України, загальний склад Покровської міської ради VIII скликання становить 38 депутатів. Оскільки достроково були припинені повноваження депутатів Романа Зенова, Артура Попова та Малхаза Єсебуа, мають бути призначені наступні за черговістю кандидати”.

Отож, від Донецької регіональної організації Опозиційної платформи – За життя до складу міської ради увійшов Кирило Ігорьович Бондарчук. Від Донецької обласної партійної організації Молодіжної партії України - Анастасія Геннадіївна Долга та Ігор Олександрович Кіктєв.