• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Індустріальний парк та ремонти соціальних об'єктів. У Покровську працювала бюджетна комісія

eye

1204

18.10.2021 14:35

RSS

img

18 жовтня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики. У першу чергу, із 7 питань порядку денного обговорили внесення змін до бюджету на 2021 рік, а також до Програми соціально-економічного розвитку громади. Передбачається виділення додаткових 27,5 мільйонів гривень, які планується розподілити між структурними відділами та комунальними підприємствами міської ради. 

Додаткові ресурси мають направити на заходи щодо запобігання та поширення COVID-19, укріплення фундаменту будівлі УСЗН, капремонту м’якої покрівлі адмінбудівлі у селищі Шевченко, оновлення котелень у селі Новотроїцьке, приведення до ладу Піщанського сільського клубу, облаштування мототраси у парку «Ювілейний» та на оплату поточних комунальних платежів. 

Під час засідання комісії депутати ознайомились із концепцією Індустріального парку, який має з’явитись у Покровську. «Індустріальний парк це, насамперед, залучення інвестицій та створення нових робочих місць. До того ж, це покращення інвестиційної привабливості міста, збільшення експортного потенціалу місцевих підприємств, транспортної та комунальної інфраструктури. Коли цей об’єкт запрацює на повну потужність, громада отримуватиме щорічно до 30 мільйонів гривень надходжень до бюджету», - пояснив присутнім заступник міського голови Олег Фролов.

На важливості створення Індустріального парку наголосила і секретар Покровської міськради Наталія Іваньо: «Ми увійшли до 25-ти міст України, яким держава надасть всебічну підтримку у створенні Парку. Вже сьогодні ми повинні думати про майбутнє нашої громади, про створення нових робочих місць та розвиток територій». 

Окрім концепції Індустріального парку, депутати також розглянули положення Програми із залучення та стимулювання медичних фахівців і Програми УСЗН «Покровськ - територія підтримки». А ще - обговорили зміни до Програми розвитку органів самоорганізації населення та щодо штатної чисельності робітників закладів освіти.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію