• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Під час засідання земельної комісії депутати розглянули понад 100 питань 

eye

1128

18.10.2021 12:56

RSS

img

Дві години плідної праці та опрацювання 122 питань: за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо та заступника міського голови  Костянтина Мілютіна відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. 

На початку засідання депутати розглянули перелік ділянок несільськогосподарського призначення, які планують виставити на земельні торги. Знаходяться вони по вулиці Захисників, 1 та по провулку Новомосковський, 28. 

Далі обговорили питання водних об’єктів. У Покровській громаді нараховується 60 рибогосподарських водойм, половина з яких представляє комерційний інтерес. І зараз проводиться їх повна інвентаризація. 

Близько 10 питань стосувались поновлення договорів оренди, припинення дії користування земельними ділянками та договорів особистого строкового сервітуту. 

«Сьогодні законодавство змінюється. Те, що було можливе у 2011 році, зараз втратило чинність. Ми маємо керуватись нормативно-правовою базою та дотримуватись законів у прийнятті будь-яких рішень», - зауважила секретар Покровської міськради Наталія Іваньо. 

Середі питань, які будуть винесені на чергову 18-ту сесію, також відведення земельної ділянки для будівництва підвищувальної насосної станції по вулиці Захисників України, виділення землі для учасників АТО, оформлення ділянок під спортивні та освітні об’єкти. 

«На більшу частину нашої комунальної власності немає правовстановлюючих документів. Щоб ми могли брати участь у проєктах, нам треба привести у відповідність документи», - зазначив начальник департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міськради Олександр Добровольський. 

Усі питання порядку денного, винесені на розгляд комісії, депутати розглянули та більшість з них рекомендували на сесію. Їх прийняття залежить від активності обранців громади. 

«Шановні депутати, на вас дивляться ваші виборці і чекають від вас плідної роботи. Тож, не зволікайте, беріть участь у сесії. Від ваших голосів залежить вирішення багатьох питань», - зауважила наостанок Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію