• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Структурні підрозділи міської ради починають планувати майбутній рік

eye

1133

13.10.2021 16:23

RSS

img

Контроль за використанням бюджетних коштів треба посилити. Відповідні рекомендації дав голова комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів Дмитро Тришкін, заслухавши звіт про результати планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління сім’ї, молоді та спорту.  

Також на засіданні комісії говорили про необхідність розширення штатного розпису по відділу освіти. У навчальних закладах потрібні люди, які обслуговуватимуть комп’ютерну техніку та інтерактивне обладнання. А у дитсадках варто додати вихователів.  

Ввести ще одну штатну одиницю до Територіального центру пропонує начальниця УСЗН Ірина Бонзюх. Передбачається, що цей робітник займатиметься ремонтами покрівель, огорож та ін.

«Навіть малі рішення мають значення в цілому ряді питань, які допоможуть збільшити кількість послуг, що надаються в нашій громаді, та покращити їх якість,» - підбила підсумок засідання комісії секретар міської ради Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію