• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Структурні підрозділи міської ради починають планувати майбутній рік

eye

841

13.10.2021 16:23

RSS

img

Контроль за використанням бюджетних коштів треба посилити. Відповідні рекомендації дав голова комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів Дмитро Тришкін, заслухавши звіт про результати планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління сім’ї, молоді та спорту.  

Також на засіданні комісії говорили про необхідність розширення штатного розпису по відділу освіти. У навчальних закладах потрібні люди, які обслуговуватимуть комп’ютерну техніку та інтерактивне обладнання. А у дитсадках варто додати вихователів.  

Ввести ще одну штатну одиницю до Територіального центру пропонує начальниця УСЗН Ірина Бонзюх. Передбачається, що цей робітник займатиметься ремонтами покрівель, огорож та ін.

«Навіть малі рішення мають значення в цілому ряді питань, які допоможуть збільшити кількість послуг, що надаються в нашій громаді, та покращити їх якість,» - підбила підсумок засідання комісії секретар міської ради Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію