• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Структурні підрозділи міської ради починають планувати майбутній рік

eye

1041

13.10.2021 16:23

RSS

img

Контроль за використанням бюджетних коштів треба посилити. Відповідні рекомендації дав голова комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів Дмитро Тришкін, заслухавши звіт про результати планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління сім’ї, молоді та спорту.  

Також на засіданні комісії говорили про необхідність розширення штатного розпису по відділу освіти. У навчальних закладах потрібні люди, які обслуговуватимуть комп’ютерну техніку та інтерактивне обладнання. А у дитсадках варто додати вихователів.  

Ввести ще одну штатну одиницю до Територіального центру пропонує начальниця УСЗН Ірина Бонзюх. Передбачається, що цей робітник займатиметься ремонтами покрівель, огорож та ін.

«Навіть малі рішення мають значення в цілому ряді питань, які допоможуть збільшити кількість послуг, що надаються в нашій громаді, та покращити їх якість,» - підбила підсумок засідання комісії секретар міської ради Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію