• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Триває реконструкція Меморіалу у мікрорайоні «Південний»

eye

199

13.10.2021 15:01

RSS

img

Кілька десятків кілограмів. Стільки важить одна гранітна плита на арці меморіалу у мікрорайоні «Південний». Покладені раніше зараз знімають, і кладуть нові.

«Ми майже закінчили демонтаж старої плитки на арках. Також ми вирівнюємо сходинки до пам’ятника. Щодня на цьому об’єкті працюють 6-7 будівельників. Намагаємось працювати за графіком. Якщо похолодає, над арками встановимо навіс. Плануємо працювати, поки не закінчимо все», - розповідає представник підрядної організації Сергій Зайцев.

Проєкт реконструкції меморіалу розробили кілька років тому. Він передбачав повну реконструкцію комплексу (стели, підніжжя, сходинок і фігури дівчинки), благоустрій території та інше. Але згодом проєкт переглянули, обсяги робіт зменшили. Пізніше – змінили й замовника. Ним став житлово-комунальний відділ. Спеціалісти, які обстежили вже зроблене, виявили недоліки.

«Нам довелося коригувати проєктну документацію з подальшим проходженням експертизи. Пізніше оголосили конкурс на виконання робіт. Його переможцем став підприємець з міста Родинське з ціновою пропозицією у 2 мільйони 130 тисяч гривень», - пояснює заступник начальника ЖКВ Артем Колосов.

Усі матеріали, які використовуються при реконструкції – високої якості. А хід виконання та якість робіт регулярно перевіряють спеціалісти держнагляду та замовника.

Нагадаємо, Меморіал у мікрорайоні «Південний» був збудований у 1995 році до 50-річчя перемоги у Другій світовій війні.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію