• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді з`явиться дев’ять старостинських округів

eye

213

13.10.2021 14:14

Новини громад

img

Проєкт рішення щодо утворення старостинських округів розглянула постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів.

У Покровській громаді їх мають з’явитись Гришинський, Піщанський, Новоєлизаветівський, Срібненський, Лисівський, Шевченківський, Першотравневий, Новотроїцький та Родинський старостинські округи. 

«Ми чекали виходу Закону, який регламентує роботу старост. Відтепер у нас не буде територій, закріплених за старостами. З'являться старостинські округи з центром у визначеному населеному пункті. У нас в громаді вже призначені старости, тому вибори ми проводити не будемо. Наступні вибори – коли обиратимемо представників місцевої влади», - пояснила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. 

Зазначимо, що Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» набув чинності 1 серпня і нарешті додав до переліку компетенцій рад громад повноваження щодо утворення старостинських округів.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Ваш гід з безбар’єрного спілкування: «Довідник безбар’єрності»

Просимо ознайомити всіх посадових осіб виконавчого органу місцевого самоврядування, а також керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій з інформацією про «Довідник безбар'єрності» та можливостями використання коректної лексики у щоденній

eye

39

Новини громад

26 жовтня 2021 18:01

Оголошення про проведення обласного конкурсу «Волонтер Донеччини»

У конкурсі мають право брати участь фізичні особи та громадські об'єднання, які зареєстровані на території Донецької області та протягом поточного року надавали Волонтерську допомогу отримувачам на підконтрольній території Донецької області.

eye

30

Новини громад

26 жовтня 2021 16:51

Рекомендації по придбанню садивного матеріалу

Саме зараз, у жовті місяці, до настання стійких заморозків (щоб рослини встигли добре вкоренитися) на ринках області пропонуються до продажу саджанці багаторічних культур – плодових, ягідних, горіхоплідних культур, винограду.

eye

40

Новини громад

26 жовтня 2021 16:35

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію