• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді з`явиться дев’ять старостинських округів

eye

1015

13.10.2021 14:14

Новини громад

img

Проєкт рішення щодо утворення старостинських округів розглянула постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів.

У Покровській громаді їх мають з’явитись Гришинський, Піщанський, Новоєлизаветівський, Срібненський, Лисівський, Шевченківський, Першотравневий, Новотроїцький та Родинський старостинські округи. 

«Ми чекали виходу Закону, який регламентує роботу старост. Відтепер у нас не буде територій, закріплених за старостами. З'являться старостинські округи з центром у визначеному населеному пункті. У нас в громаді вже призначені старости, тому вибори ми проводити не будемо. Наступні вибори – коли обиратимемо представників місцевої влади», - пояснила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. 

Зазначимо, що Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» набув чинності 1 серпня і нарешті додав до переліку компетенцій рад громад повноваження щодо утворення старостинських округів.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

28

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію