• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати розглянули питання медицини, освіти та спорту

eye

825

13.10.2021 09:24

RSS

img

Першим питанням засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, освіти, молодіжної політики та спорту було затвердження програми залучення та стимулювання фахівців до роботи у медзакладах Покровської громади на 2021-2024 роки. Начальник відділу охорони здоров’я міськради Олександр Овчаренко зазначив, що Центр первинної медико-санітарної допомоги забезпечений кадрами на 80%, Клінічна лікарня інтенсивного лікування – на 70,3%, Покровська міська лікарня – 57,7% і стоматологічна поліклініка – 89%.

«Можна придбати сучасне обладнання, зробити гарні ремонти, але якщо нікому буде працювати на цьому обладнанні - усе втрачає свій сенс, - зазначив Олександр Овчаренко. - Тому вкрай необхідно залучати і стимулювати медспеціалістів до роботи в лікувальних закладах нашої громади».

Програма передбачає придбання протягом чотирьох років 20 квартир для лікарів; виплату матеріального заохочення у сумі 300 тис. грн. і пошук потрібного спеціаліста серед випускників медичних вишів з оплатою навчання після 4 курсу.

Також планується винести на розгляд депутатського корпусу питання галузі освіти: проведення конкурсу на визначення опорного закладу середньої освіти, внесення змін до штатної чисельності шкіл. 

У ході засідання члени профільної комісії ознайомились і з результатами ревізії, яку провели в Управлінні сім’ї, молоді і спорту міськради, змістом статутів ФОК та ДЮСШ, положенням ЦФЗН «Спорт для всіх» та озвучили свої зауваження і доповнення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію