• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Співпраця влади та аграріїв. У Покровську пройшло перше засідання керівництва громади з представниками аграрного сектору

eye

187

12.10.2021 10:14

Новини громад

img

Сьогодні у Покровську вперше зібралися разом керівництво міста, старости та представники аграрного сектору громади. 
«Сьогодні ми зібралися, аби познайомитися поближче, підбити підсумки нашої роботи за рік та визначитися із планами на майбутнє», - зазначив Покровський міський голова Руслан Требушкін.

Очільник міста зазначив, що ця зустріч дуже важлива, адже дасть змогу дізнатися про нагальні потреби, які існують у сільгоспвиробників, а також внести пропозиції фермерів до Стратегії розвитку громади.

«Покровська громада – одна з небагатьох в Україні, яка отримала державну підтримку на створення Індустріального парку. Для громади це ефективний спосіб залучення інвестицій у свій подальший розвиток. Тож ви, як представники аграрного сектору, також можете брати участь у створенні підприємств переробної промисловості, писати проєкти на отримання грантів», - зазначив заступник міського голови Олег Фролов.

«Наші фермери мають гарний досвід роботи і ми сподіваємось, що вони виступлять з ініціативами щодо будівництва міні-підприємств переробної промисловості. Є реальна можливість залучати інвестиції, розробляти різні проєкти. Торгово-промислова палата готова допомогти на місцях у написанні проєктів і навчити залученню інвестицій. Досвід фермерів допоможе зробити нашу громаду спроможною», - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо

У свою чергу представники фермерських господарств говорили, що всі ці ідеї – це добре, але їм потрібен час, аби обдумати напрямки, які треба розвивати насамперед. 

«Пропозиція гарна, але у нас зараз не вистачає робочих рук. Наприклад, іноді сам сідаю за кермо трактора. Щоб розвивати рослинництво – не вистачає води», - зауважив керівник фермерського господарства «Злагода» Дмитро Рижко. 

Наталія Іваньо відповіла, що при потребі можна буде укласти угоду із навчальними закладами, які підготують відповідних спеціалістів. Прикладом такої співпраці є ШУ «Покровське» та професійний ліцей, що готує фахівців для підприємства. А над питанням водопостачання вже працюють спеціалісти КП «Покровськводоканал» - обстежують мережі і вивчають можливість подачі води у найвіддаленіші населені пункти громади.

Ще одне питання, яке обговорили присутні, стосувалося підготовки до зимового періоду. Покровський міський голова Руслан Требушкін зазначив, що сподівається на допомогу фермерських господарств у виділенні техніки для розчистки доріг та автошляхів у зимовий період.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначення Дня людини з інвалідністю має на меті мобілізацію підтримки громадськості у створенні інклюзивного суспільства, організацію таких умов, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.

eye

69

Новини громад

03 грудня 2021 10:54

Стан посівів озимих культур

За оперативними даними, отриманими відділом промисловості та АПК, сільськогосподарськими підприємствами громади під урожай 2022 року посіяно 12471 га озимих культур, в т.ч. 11794 га озимі культури на зерно.

eye

89

Новини громад

02 грудня 2021 20:08

Досвід, яким варто ділитися. Покровчани створили одне з найкращих ОСББ у місті

Аби сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників, наше місто долучилося до участі у проєкті «Добрі сусіди – одна країна», направленому на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ.

eye

91

Новини громад

01 грудня 2021 17:09

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію