На старті. У Покровську до опалювального сезону 2021-2022 – готові майже на 100%

06.10.2021 12:43

Підготовка до опалювального сезону 2021-2022 майже закінчилася. Всі 37 котелень, 19 з яких підпорядковані КП «Покровськтепломережа», повністю готові до запуску. Виконані всі технологічні роботи та перевірка систем опалення у 640 багатоквартирних житлових будинках Покровська та Родинського. Чекають отримання теплоносія.

Про це повідомив сьогодні начальник ЖКВ Покровської міської ради Дмитро Візенков.

«Опалювальний сезон ми плануємо розпочати наприкінці жовтня. Все залежатиме від середньодобової температури. Згідно з правилами, старт дамо, коли цей показник впродовж трьох діб не перевищуватиме +8 градусів за Цельсієм», - зазначив керівник.

Готові до прийому теплоносія і всі об’єкти соціальної галузі: навчальні заклади, дитсадки, медичні установи. Виключення складає ФОК м.Родинського, де, за словами Дмитра Візенкова, у випадку зниження температури можна буде запустити для обігріву твердопаливний котел.