Ветеранів/-ок АТО/ООС запрошують у Програму менторства «Рівний — рівному»

01.10.2021 10:38

Протягом п'яти місяців екскомбатанти/-ки АТО/ООС працюватимуть із менторами за принципом «рівний — рівному» над планами свого професійного розвитку в певній сфері або реалізацією власних соціальних проєктів.

Умови участі:

• бути екскомбатантом/-кою АТО/ООС;
  • проживати у Житомирській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій чи Луганській областях;
  • прагнути професійного розвитку у певній сфері або перекваліфікації;

Заявки для реєстрації для участі у проєкті приймаються на постійній основі: https://cuti.cc/q46Go

Участь екскомбатантів/-ок АТО/ООС  у проєкті триватиме з жовтня 2021 р. по січень 2022 р.

Програма менторської підтримки професійного розвитку та реалізації соціальних проєктів  «Рівний — рівному» — це можливість отримати професійну підтримку,  супровід та поради від людини, якій довіряєш, утілити в життя свої ідеї, почати розвиватися в новій професійній сфері або підвищити власну кваліфікацію.

Детальніше про усі умови участі читайте тут

Офіційний допис у соціальних мережах для поширення: https://www.facebook.com/jobsoldiers/posts/2032600563559693