• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Робоча зустріч із представниками Покровського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки

eye

306

06.10.2021 09:12

RSS

img

Покровський міський центр зайнятості Донецької області разом із представниками Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також військових частин, продовжує співпрацю щодо організації підбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом.

4 жовтня на семінар із загальних питань зайнятості населення завітали військовослужбовці 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Ця бригада захищала державний суверенітет та територіальну цілісність України від самого початку бойових дій на сході України. Військові підрозділи бригади брали участь у найзапекліших боях під Іловайськом, у онецькому аеропорту та с. Піски, шахті Бутівці. Присутні мали змогу ознайомитись з актуальними вакансіями, умовами відбору на службу за контрактом та вимогами щодо прийому на військову службу осіб рядового, сержантського та офіцерського складу. Також було надано інформацію щодо грошового забезпечення військовослужбовців, яке залежить відповідно від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби.

Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних, тому з метою популяризації контрактної служби в Збройних Силах України, військовослужбовці розповідають про існуючі переваги.

Співпраця в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію