• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Майстер-класи та частування: у Покровську відзначили День людей похилого віку

eye

281

01.10.2021 20:11

Новини громад

img

Другий місяць осені традиційно починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. У Покровську впродовж тижня представники «золотого віку» отримували вітання та подарунки. 

А сьогодні на честь свята відбувся урочистий захід у міському палаці культури. Літні люди мали змогу взяти участь у майстер-класах з виготовлення «мішечків щастя» та ляльки-мотанки. Вихованці реабілітаційного центру «Милосердя» підготували виставку фотосвітлин, на яких вони позують разом зі своїми бабусями. 

У дружній, теплій атмосфері та під музичний супровід ансамблю народних інструментів «Одинокая гармонь» люди похилого віку приймали вітання від секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо: «Це свято «золотого фонду» нашої громади. Це люди, які мають великий життєвий досвід, які пережили нелегкі часи: війну, перебудову. Сьогодні вони співають, займаються спортом і нам треба брати приклад з цих людей, вчитись їх енергійності. Бажаю усім міцного здоров’я та благополуччя».

Слова вдячності за життєву мудрість та внесок у розвиток громади представникам «золотого віку» також висловили керуюча справами виконкому Алевтина Жук та начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх. 

З нагоди святкування Дня людей похилого віку найактивніші учасники заходу отримали почесні грамоти та подарунки.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначення Дня людини з інвалідністю має на меті мобілізацію підтримки громадськості у створенні інклюзивного суспільства, організацію таких умов, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.

eye

67

Новини громад

03 грудня 2021 10:54

Стан посівів озимих культур

За оперативними даними, отриманими відділом промисловості та АПК, сільськогосподарськими підприємствами громади під урожай 2022 року посіяно 12471 га озимих культур, в т.ч. 11794 га озимі культури на зерно.

eye

87

Новини громад

02 грудня 2021 20:08

Досвід, яким варто ділитися. Покровчани створили одне з найкращих ОСББ у місті

Аби сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників, наше місто долучилося до участі у проєкті «Добрі сусіди – одна країна», направленому на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ.

eye

91

Новини громад

01 грудня 2021 17:09

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію