• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську виділили земельну ділянку під розміщення індустріального парку

eye

459

29.09.2021 15:51

Новини громад

img

В ході п`ятнадцятої позачергової сесії Покровської міської ради депутати затвердили проєкт землеустрою та ухвалили виділення земельної ділянки площею близько 15 га під будівництво технопарку в районі вулиці Аграрна.

Індустріальний парк – це відносно нова для України форма ведення бізнесу та організації нових виробництв. Для громади це – ефективний спосіб залучення інвестицій у свій подальший розвиток. І Покровська громада - одна з небагатьох в Україні, яка отримає державну підтримку на створення такого об’єкту. 

«Ми поспішаємо зібрати увесь пакет документів, щоб вже найближчим часом отримати фінансування на будівництво сучасного технопарку. Для цього ми повинні мати кадастровий номер земельної ділянки. Вже на жовтневій сесії буде презентована концепція індустріального парку», - зазначила під час онлайн-засідання позачергової сесії секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. 

Потреба у створенні індустріального парку викликана необхідністю трансформації економіки вугільних міст Донецької області у зв’язку із закриттям шахт.

Завдяки реалізації цього проєкту у Покровську будуть створені нові робочі місця на виробничих потужностях, покращиться інвестиційна привабливість міста, збільшиться експортний потенціал місцевих підприємств, а соціально-побутова, транспортна та комунальна інфраструктури отримають поштовх для розвитку.
Орієнтовна вартість реалізації проєкту на сьогодні складає понад 65 мільйонів гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначення Дня людини з інвалідністю має на меті мобілізацію підтримки громадськості у створенні інклюзивного суспільства, організацію таких умов, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.

eye

68

Новини громад

03 грудня 2021 10:54

Стан посівів озимих культур

За оперативними даними, отриманими відділом промисловості та АПК, сільськогосподарськими підприємствами громади під урожай 2022 року посіяно 12471 га озимих культур, в т.ч. 11794 га озимі культури на зерно.

eye

89

Новини громад

02 грудня 2021 20:08

Досвід, яким варто ділитися. Покровчани створили одне з найкращих ОСББ у місті

Аби сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників, наше місто долучилося до участі у проєкті «Добрі сусіди – одна країна», направленому на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ.

eye

91

Новини громад

01 грудня 2021 17:09

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію