«Осінь життя». У Покровську пройшов конкурс дитячих малюнків до Дня людей похилого віку

1936

28.09.2021 09:20

Понад сто чудових робіт на конкурс малюнків «Осінь життя» надали вихованці старших груп дошкільних навчальних закладів та учні загальноосвітніх закладів нашої громади.

Ініціатива проведення конкурсу належить Покровському відділу освіти.
Діти намалювали, якими бачать своїх бабусь та дідусів. На малюнках онучат вони активні, радісні і турботливі. Старенькі проводять час зі своїми рідними, працюють на присадибних ділянках і за комп‘ютером, читають газети, займаються спортом, подорожують і просто радіють побутовим дрібницям.

Серед різноманіття, запропонованого маленькими художниками, конкурсна комісія у складі представників відділу освіти визначила 20 кращих робіт. І вже з них обрали кращу «п’ятірку».

Переможцями конкурсу стали:
Дар'я Свиридова – учениця 6-Б класу ЗОШ №8,
Валерія Середня – вихованка ЗДО №12 «Пролісок»,
Аліна Лутицька – учениця 4-Д класу початкової школи №4,
Вероніка Прошина – учениця 9 класу ЗОШ №15,
Кіріл Ковальов – учень 2 класу Новотроїцької ЗОШ.

Малюнки-переможці розрукували та розмістять на міських білбордах на знак привітання людей похилого віку з усієї громади!