• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Лише один день, який змінив наше життя…

eye

333

24.09.2021 16:13

Новини громад

img

Сьогодні 19 учнів старших класів Гришинського закладу загальної середньої освіти Покровської міської ради долучилися до Відкритого уроку-конкурсу творчих есе «Один День», що проводиться музеєм "Голоси Мирних" за ініціативою Фонду Ріната Ахметова.

Акуратно розставлені парти. На кожній – листок з логотипом Фонду Ріната Ахметова і ручка. Все необхідне для написання есе є.

Гришинський заклад загальної середньої освіти Покровської міської ради – єдиний у Донецькій області, куди разом із Фондом Ріната Ахметова приїхав амбасадор Фонду, ведучий телеканалу «Україна» Олег Панюта.

«У житті кожної людини є найголовніші слова: батьки, родина, Батьківщина. І є слово, яке на різних мовах світу звучить по-різному, але воно важливе для кожної людини на нашій планеті. Це слово «мир»! Сьогодні ми, українці, як ніхто інший, розуміємо цінність і важливість миру для нашої країни!», - зазначив Олег Панюта.

Для учасниці заходу Вероніки Костюкової це не просто конкурс. Дівчинка пам’ятає, як 7 років тому її родина вимушена була покинути рідну домівку. «Прийшла мама і сказала мені та сестрі, що ми переїжджаємо. Я не могла зрозуміти, чому ми мусимо кудись їхати, - пригадує Вероніка. - І саме про це я хочу написати свій твір».

«Сьогодні ми будемо обговорювати одну з найважливіших тем – тему миру. Ми приїхали до вас, аби дізнатися, що для кожного означає слово «мир». Про це ви напишите у своїх роботах», - зазначила керівник проєктів Фонду Ріната Ахметова Ольга Іщук.

У конкурсі есе вирішили взяти участь 19 учнів 6-12 класів гришинської школи. На написання твору із 600 слів кожен з них має 45 хвилин. Творчих успіхів їм побажав заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютин: «Фонд Ріната Ахметова – найбільша та найвідоміша українська благодійна організація. У найстрашніший час, у гостру фазу бойових дій, коли десятки тисяч родин Донецької та Луганської областей були змушені покинути свої домівки, Фонд Ріната Ахметова постачав їм найнеобхідніше. Безпрецедентна акція тривала не один рік і буквально дозволила вижити багатьом людям. Фонд Рината Ахметова активно допомагає відновити здоров’я дітей і зберегти здоров’я дорослих, і за 16 років своєї роботи реалізував чимало потрібних ініціатив. Ми з вами прямо зараз є учасниками однієї з них».

Автори найкращих 24 есе, які обере компетентна комісія, будуть нагороджені цінними подарунками. Підсумки конкурсу підбиватимуть 15 жовтня.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Ваш гід з безбар’єрного спілкування: «Довідник безбар’єрності»

Просимо ознайомити всіх посадових осіб виконавчого органу місцевого самоврядування, а також керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій з інформацією про «Довідник безбар'єрності» та можливостями використання коректної лексики у щоденній

eye

38

Новини громад

26 жовтня 2021 18:01

Оголошення про проведення обласного конкурсу «Волонтер Донеччини»

У конкурсі мають право брати участь фізичні особи та громадські об'єднання, які зареєстровані на території Донецької області та протягом поточного року надавали Волонтерську допомогу отримувачам на підконтрольній території Донецької області.

eye

29

Новини громад

26 жовтня 2021 16:51

Рекомендації по придбанню садивного матеріалу

Саме зараз, у жовті місяці, до настання стійких заморозків (щоб рослини встигли добре вкоренитися) на ринках області пропонуються до продажу саджанці багаторічних культур – плодових, ягідних, горіхоплідних культур, винограду.

eye

39

Новини громад

26 жовтня 2021 16:35

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію