• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Щирі вітання та яскраві дитячі виступи: у Покровську відзначили День дошкілля

eye

361

24.09.2021 15:50

Новини громад

img

В останню неділю вересня своє професійне свято відзначать працівники закладів дошкільної освіти. З цієї нагоди 24 вересня у Покровському центрі творчості та дозвілля відбулись урочистості.

У концертній залі зібрались всі, хто пов’язаний із дошкіллям – працівники дитсадків, співробітники відділу освіти, батьки та маленькі мешканці громади.

Вітали дошкільнят секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, в.о. начальниці відділу освіти Любов Воротинцева та голова профспілки працівників освіти Людмила Розкошна.

«Сьогодні ювілейний 10-й рік, коли ми святкуємо День дошкілля. Кожен з нас пам`ятає свій дитячий cадочок, своїх вихователів. Хочеться побажати кожному, хто дарує нашим дітям любов та тепло, щоб вони теж отримали у відповідь благополуччя та щирі дитячі усмішки», - зазначила Наталія Іваньо.

Не обійшлося свято і без нагородження. Найкращі працівники дошкільної освіти отримали грамоти, подяки та цінні подарунки.

Справжньою окрасою заходу став яскравий концерт за участю педагогів та найменших гостей – вихованців дитсадків. Малюки співали, танцювали й демонстрували присутнім свої безмежні таланти.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Ваш гід з безбар’єрного спілкування: «Довідник безбар’єрності»

Просимо ознайомити всіх посадових осіб виконавчого органу місцевого самоврядування, а також керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій з інформацією про «Довідник безбар'єрності» та можливостями використання коректної лексики у щоденній

eye

39

Новини громад

26 жовтня 2021 18:01

Оголошення про проведення обласного конкурсу «Волонтер Донеччини»

У конкурсі мають право брати участь фізичні особи та громадські об'єднання, які зареєстровані на території Донецької області та протягом поточного року надавали Волонтерську допомогу отримувачам на підконтрольній території Донецької області.

eye

30

Новини громад

26 жовтня 2021 16:51

Рекомендації по придбанню садивного матеріалу

Саме зараз, у жовті місяці, до настання стійких заморозків (щоб рослини встигли добре вкоренитися) на ринках області пропонуються до продажу саджанці багаторічних культур – плодових, ягідних, горіхоплідних культур, винограду.

eye

40

Новини громад

26 жовтня 2021 16:35

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію