Е-лікарняні. Практичні аспекти з електронними документами обговорили у Покровську

22.09.2021 17:24

У жовтні Україна зробить ще один крок до впровадження режиму «без паперів» - в електронній формі будуть видаватись листки тимчасової непрацездатності.

Перехідний період впровадження е-лікарняних тривав з червня. За цей час були виявлені деякі проблеми. І сьогодні для їх обговорення на місцевому рівні у Покровську зібралися керівники медичних установ громади, представники Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування.

На спільній нараді під головуванням начальника відділу охорони здоров’я міськради Олександра Овчаренка вони домовилися про шляхи подальшої співпраці щодо впровадження електронних листків тимчасової непрацездатності.