• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські школярі із задоволенням вивчають мову «Бітлз» та Гаррі Поттера

eye

903

21.09.2021 15:13

RSS

img

Новий лінгафонний кабінет  «English Land» - від захоплення до вільного володіння англійською мовою» - це проєкт, який став переможцем конкурсу «Моє місто-2021». 

На втілення його у життя було витрачено 97,5 тисяч гривень. «Цю освітню ініціативу підтримали 276 голосів, і вже сьогодні діти із задоволенням поринають у мовне середовище. Обладнання дає можливість займатися як індивідуально, так і у парах, та спілкуватися з носіями мови», - зазначає менеджерка ГО «Покровська Платформа спільних дій» Юлія Лемяскіна. 

«Ми дуже вдячні такій можливості. Цього року будуть реалізовані проекти семи освітніх закладів громади, - зазначила в.о. начальника відділу освіти Любов Воротинцева. - Щодо впровадження лінгафонного кабінету, то таке обладнання дасть дітям змогу отримувати якісні знання та із задоволенням вивчати англійську мову».

Одна з керівниць проєкту, вчителька англійської мови Олена Коломієць від імені педагогів, батьків та учнів подякувала організаторам конкурсу. Тепер її кабінет облаштований мультимедійною дошкою, проектором, ноутбуком для вчителя та 15 планшетами у комплекті з навушниками.


 
«Діти з цікавістю та задоволенням використовують на уроці обладнання та поринають у чарівний світ мови «Бітлз» та Гаррі Поттера, - розповіла Олена Коломієць. - Сучасний лінгафонний кабінет дозволить учням позбавитись мовного бар'єру у спілкуванні та підвищить ефективність навчального процесу».

Сучасний лінгафонний кабінет в ОШ №15 – один з 28 соціальних проєктів, втілених у життя за підтримки ГО «Покровська Платформа спільних дій» та великого бізнесу на території Покровської, Мирноградської та Удачненської ОТГ.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію