• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Почесному громадянину Покровська, генералу-майору у відставці Михайлу Голобенко - 101 рік

eye

256

21.09.2021 13:41

Новини громад

img

Сьогодні свій 101-й день народження відзначає учасник Другої світової, генерал-майор у відставці, кавалер 6 орденів та 19 медалей, Почесний громадянин Покровська Михайло Глобенко.

На службу він був призваний у 1939 році, а в 1941-му потрапив у жорстокий бій. 
«У перші місяці війни я служив командиром стрілецького взводу 133-го стрілецького полку 39-ї стрілецької дивізії. Наприкінці вересня 1941 року наша дивізія вийшла назустріч ворожому війську. 7 жовтня зупинились у селі Мар’їнка Старобешівського району. Зайняли позиції, а незабаром з’явились гітлерівці. Цей бій для мене і моїх фронтових товаришів став бойовим хрещенням. Я отримав важке поранення, мене винесли з поля битви, надали першу допомогу й разом з іншими пораненими відправили санітарним потягом у глибокий тил», - пригадує ветеран.

А ще Михайло Андрійович вірить, що його життя не один раз рятувала Пресвята Богородиця, адже обоє народилися 21 вересня. 

І сьогодні Михайло Глобенко стоячи зустрічає шановних гостей. Зізнається, що йому вже важко носити кітель з нагородами, але сьогодні – особливий день. 
Зі словами привітань до ветерана звернувся Покровський міський голова Руслан Требушкін: «Я пишаюсь, що у нашому місті, у нашій громаді мешкає такий ветеран. Ви – взірець для молодого покоління, приклад служіння Батьківщині. Щастя Вам та здоров'я на довгі роки». 

Щастя, благополуччя та довгих років життя Михайлові Глобенку бажали також сьогодні начальниця УСЗН Ірина Бонзюх, голова ради ветеранів війни та праці Валентина Голощапова, голова Покровського міськрайонного товариства Червоного Христа України Людмила Полтавченко та багато інших.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначення Дня людини з інвалідністю має на меті мобілізацію підтримки громадськості у створенні інклюзивного суспільства, організацію таких умов, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.

eye

67

Новини громад

03 грудня 2021 10:54

Стан посівів озимих культур

За оперативними даними, отриманими відділом промисловості та АПК, сільськогосподарськими підприємствами громади під урожай 2022 року посіяно 12471 га озимих культур, в т.ч. 11794 га озимі культури на зерно.

eye

87

Новини громад

02 грудня 2021 20:08

Досвід, яким варто ділитися. Покровчани створили одне з найкращих ОСББ у місті

Аби сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників, наше місто долучилося до участі у проєкті «Добрі сусіди – одна країна», направленому на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ.

eye

91

Новини громад

01 грудня 2021 17:09

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію