• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську розглядають можливість появи ще одного спортивного об’єкту

eye

951

20.09.2021 16:54

Новини громад

img

Спільна траса для тренувань картингістів, велосипедистів та мотогонщиків може з’явитися у Покровську. Таку можливість обговорили заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова разом з керівником мотошколи Валерієм Доценком, директором Станції юних техніків Олегом Кукалом та головою громадської організації «ВелоТак» Наталією Фроловою.

За задумом, спортивний об’єкт розміститься за парком «Ювілейний» і буде умовно поділений на кілька зон: велосипедні доріжки, траси для мотогонщиків і картингістів. Також передбачається модульне містечко з приміщеннями для ремонту і зберігання транспорту та перевдягання спортсменів. 

«Я знаю, що кожен з вас мріє про свою, відокремлену трасу для тренувань, - звернулась до учасників наради Маргарита Ідрісова. – Моє бачення – це створення спільної ділянки, але кожен з вас її буде окремо використовувати для своїх потреб. Вона має бути професійною - не лише для тренувань, а й для проведення змагань різних рівнів. Особливу увагу треба приділити розвитку велосипедного спорту».

Таку ініціативу одностайно підтримали всі присутні. За словами директора СЮТ Олега Кукала, ділянку за парком «Ювілейний» під створення мототраси розглядали ще у 80-х роках. Але так і не склалося. 

Керівник єдиної у Донецькій області мотошколи Валерій Доценко зазначив, що закордоном практикують створення цілісних комплексів, і поєднання різних видів спорту в одному місці є розповсюдженим методом. 

«У місті треба розвивати спорт, а дітей забирати з вулиць. Я запрошую вас долучитись до засідання колегії з представниками спортивної спільноти нашої громади, яка відбудеться 23 вересня. Обговоримо стратегію розвитку спорту та необхідність створення додаткових секцій, наприклад, з велоспорту», - повідомила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова. 

Також учасникам зустрічі запропоновано розробити макет траси. Після його затвердження можна буде почати прорахунок кошторису, з яким керівники громади та спортсмени звернуться до спонсорів та депутатів щодо їхньої підтримки проєкту.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

41

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

57

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

53

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію