• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці селища Шевченко відзначили ювілейний рік його заснування

eye

1120

18.09.2021 11:54

Новини громад

img

17 вересня виповнилось 120 років, відколи було засноване шахтарське селище Шевченко. З нагоди ювілейної дати на площі біля Будинку народної творчості відбулось свято, на яке завітали місцеві мешканці та почесні гості. 

З поважним ювілеєм шевченківців першими вітали благочинний Покровського округу протоієрей Олександр Кондратюк та настоятель Свято-Василівського храму протоієрей Іоан. 

«Селищу Шевченко бажаємо лише розвитку, покращення інфраструктури та якості життя. Вам, мешканці, зичимо міцного здоров’я, божого благословення та допомоги в усіх трудах», - звернувся до учасників свята протоієрей Олександр Кондратюк. 

Щирі і добрі побажання мешканцям селища цього дня лунали і від Покровського міського голови Руслана Требушкіна: «У нас попереду ще багато питань, які нам разом треба вирішити: закінчити реконструкцію школи і стадіону, усунути проблему з постачанням питної води. Але я впевнений, що це нам вдасться, адже ми любимо свою громаду і робимо все можливе для її розвитку! Бажаю вам миру, добра та благополуччя». 

За внесок у розвиток селища та з нагоди святкування його 120-річного ювілею майже три десятки місцевих жителів отримали почесні грамоти та подарунки. 

Святковий настрій гостям заходу дарували виконавці творчих колективів громади. Їх виступи чергувалися з теплими вітаннями від керівництва ОТГ.

 

«Головний скарб кожного населеного пункту - це люди. Саме ви, шахтарі та фермери, вчителі та медики, щоденно працюєте заради розвитку рідного селища. Бажаю любові, щастя та добробуту кожній родині, кожному дому. Селищу Шевченко - процвітання та лише розвитку», - привітала мешканців начальниця відділу з питань розвитку приєднаних територій Олена Носач. 

День селища - свято особливе. Воно об'єднує всіх, чиєю щоденною працею створювався літопис населеного пункту. 
Про це у своїх промовах говорили депутати Покровської міської ради від партії «Порядок» Юлія Гуріненко та Анатолій Федоров. 

Свято сподобалося і дорослим, і дітям, які охоче брали участь у спортивних іграх та змаганнях. 


І цей зв’язок поколінь доводить, що у селищі є кому творити літопис рідного краю та ретельно його зберігати для нащадків, які святкуватимуть нові ювілейні дати!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію