У Покровську пройде конкурс на перевезення жителів міськими маршрутами

17.09.2021 08:45

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування буде оголошений у Покровську. Як повідомила на засіданні виконкому начальниця відділу транспорту Юлія Остапчук, об’єктами конкурсу будуть наступні маршрути:

-  маршрут №2 «Колгоспний ринок – Дачна»;
-  маршрут №3 «магазин «Люкс» - залізничний вокзал»;
-  маршрут №5 «Колгоспний ринок (АС) – Автобаза «Укрбуд», «Залізничний вокзал – Автобаза «Укрбуд»;
-  маршрут №8 «вул. Центральна (через вул. Пушкіна) – вул. Центральна»;
-  маршрут №10 «м-н «Лазурний» - залізничний вокзал»;
-  маршрут №11 «Колгоспний ринок (АС) – с. Щербака»;
-  маршрут №12 «Колгоспний ринок (АС) – Динасовий завод»;
-  маршрут №25 «Колгоспний ринок (АС) – Родинське (Шахтарська ЗА)»;
-  маршрут №28 «Колгоспний ринок (АС) – сел. Шевченко»;
-  маршрут №28-А «сел. Шевченко – залізничний вокзал»;
-  маршрут №107 «Залізничний вокзал – м-н «Сонячний»;
-  маршрут №108 «Автостанція (АС) – вул. Центральна».

Заслухавши склад майбутнього конкурсного комітету, секретар міської ради Наталія Іваньо зауважила, що у ньому обов’язково мають бути представники Громадської ради. Найближчим часом члени цього консультативно-дорадчого органу отримають відповідні запрошення.

Також Наталія Іваньо наголосила на необхідності розробити стратегію транспортного зв'язку у нашій громаді. «Зараз є багато питань щодо транспортування жителів громади до Покровська та у зворотному напрямку. Люди щоденно добираються на роботу та в особистих справах, тому це питання дуже важливе», - зазначила секретар міської ради.